ПРАБЪЛГАРСКИ ЛАГЕР "БАГА-ТУР" - търся инфо и мнения?

  • 1 191
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 877
Отдавна бях чувала за този прабългарски лагер "Бага-тур" www.baga-tur.com/. Знаете ли нещо повече? Имате ли лични впечатления? Сайтът им е много подробен, но ми се иска по-лично мнение. За каква възраст при децата са подходящи? МОже ли - "мама, татко и аз"? Имат ли занимания в София?

# 1
  • Мнения: 78
Двама мои колеги изпратиха децата си миналата година на пролетния лагер и останаха много доволни. Сега мислят отново да ги запишат. Децата също са останали доволни и сами иската да отидат отново. Едното дете беше 4 клас, а другото 7, момче и момиче.

# 2
  • Мнения: 4 877
Ей, много благодаря!   bouquet
А развали ли са с какво са се занимавали там? И къде се провеждат?

# 3
  • Мнения: 78
Мисля, че бяха се занимавали с езда, стреляне с лък и др., но за по-сигурно ще ги попитам и ще ти пиша.

# 4
  • Мнения: 4 877
Пак ти благодаря!Много интересно. Ако наистина не те затруднява, ще можеш ли наистина да попиташ за още инфо.  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 1 517
И на мен ми стана инетресно за този лагер.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
И за мен ще бъдат интересни отзивите. Синът ми е 6 клас и иска да отиде някъде лятото и проучвам варианти.

# 7
  • Стрелбище-в пряк и преносен см
  • Мнения: 671
Аз говорих с организатора за София на изложението за училищата в НДК. Вече имат тренировки и в София- вторник и четвъртък до еврейското училище- вечер. А лятото правят лагер в местността "Фанагория"- близо до Варна. На мен не ми говори нищо тази местност, но от форума им четох, че миналата година е било много хубаво. Единствено се притеснявам, че аз искам да пратя по-малкия модел- първокласник, но не знам дали ще е дорасъл за това. За по-големи си е емоция и според мен- приятно изживяване. Събота и неделя правят походи и тренировки около София, но трябва да  се пита конкретно за всеки път. Мисля, че си заслужава за децата.

Общи условия

Активация на акаунт