Сватба на една поляна извън града

  • 6 436
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Здравейте!
Някой да е чувал, организирал или бил на сватба, която да е била на някакво необитаемо място? (например поляна). Аз си харесах една такава - близо е до града, но все пак е изоставена. Чудех се дали е възможно?   

# 1
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 538
Всичко е възможно, само да има желание (а може би и пари). Имах такова намерение за моята сватба, по чисто финансови причини, което ще рече, че органицацията щеше да си е моя, бракосъчетанието в някой манастир или параклис, гощавката - на поляна. Единствената пречка беше транспорта.

# 2
  • varna
  • Мнения: 676
Мисля че идеята е страхотна.Разбира се,това е свързано и с доста неудобства ,но най-важно е на младоженците да им е хубаво.Все пак това е техният ден и не бива да се робува на предразсъдъци и хорски мнения.

# 3
  • Мнения: 5 001
Била съм на такава сватба....Еееех колко беше хубаво.....
Бяхме в тесен кръг обаче....Булката беше в спортно облекло....И като намятахме на жар разни вкусотии,бяхме си подбрали музичка.......Ехаааа.Голям купон стана!

# 4
  • varna
  • Мнения: 676
Много по-непринудено е,без превзетата помпозност и демонстрация на финансови възможности.

# 5
  • Мнения: 740
Все си мисля ,че ако се свържеш с някоя фирма за кетъринг и им пуснеш запитване по меил ще могат да ти отговорят най-точно.

Иначе идеята е супер! smile3501

# 6
  • Мнения: 5 001
Много по-непринудено е,без превзетата помпозност и демонстрация на финансови възможности.
И кой е по-по-най..... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 7
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 497
Била съм на такава сватба.Беше невероятна.Заради невъзможноста да се предложат топли ястия фирмата за кетъринг бе акцентирала върху хапки и студени мезета.Имаше и красива естрада с плазмени екрани и внушително осветление.Там бе дансинга.Валя ни и малко дъждец.Действието бе в горичка край морето.Незабравимо събитие-еееех.

# 8
  • Мнения: 5
И аз идеята си я харесвам (все пак всички сме гледали романтични филми, а и по книгите малко ли такива работи описват:) ), но си мислех какво ли е в реалния живот и то при нас.  А пък една приятелка, на която и предстои сватба беше казала по този повод, че е тъпо да се организира празненство "на село"...
В интернет се разрових малко да видя за това място, което съм си харесала, но какво да ви кажа - разбрах само към коя община е.

# 9
  • Мнения: 5
TheNMaster,  а за тази непринудена сватба дали ви е трябвало някакво разрешение от някой, община или нещо от този род - или все едно един хубав пикник на хубаво място? 

# 10
  • Мнения: 5 001
TheNMaster,  а за тази непринудена сватба дали ви е трябвало някакво разрешение от някой, община или нещо от този род - или все едно един хубав пикник на хубаво място? 
Ами,разрешение....Като ходите някъде на цър-пър да не би разрешение да се иска......Пак казвам ние бяхме малко хора около 20 души бяхме....На поляната имаше огнище(такова обезопасено и там си напалихме истински хубав огън...И после си метнахме разни шишчета,каренца,пържолки,кърначета,картофки и сирене в пергамент заровихме в жарта,нарязахме едни салати.....И като опнахме масите....

# 11
  • Мнения: 5
Simple Smile) оффф, така описваш "звучно" че направо в корема ми закъркори Simple Smile за цър-пър (аз така му казвам). Тъкмо преди вечеря Simple Smile

# 12
  • Мнения: 5 001
Simple Smile) оффф, така описваш "звучно" че направо в корема ми закъркори Simple Smile за цър-пър (аз така му казвам). Тъкмо преди вечеря Simple Smile
hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Ми така де.....И аз започнах да слюноотделям....

# 13
  • varna
  • Мнения: 676
Като ви слушам,ми идва да се омъжа пак.Знае ли човек.Вторият път обещавам да е на поляна и ще ви поканя. newsm10 newsm41 cook

# 14
  • Мнения: 4 892
Здравейте!
Някой да е чувал, организирал или бил на сватба, която да е била на някакво необитаемо място? (например поляна). Аз си харесах една такава - близо е до града, но все пак е изоставена. Чудех се дали е възможно?   


Гледала ли си "Време разделно" /най-добрия филм на света за вечни времена!!!!!!/ ? Сватбата на Манол? На една поляна сред гората......
Страхотно би било, особено ако съумеете и да вкарате малко отколешна традиция...ако си падате разбира се.

Поздрави и успех!

 

Общи условия

Активация на акаунт