Отново за гадните косъмчета

  • 712
  • 10
  •   1
Отговори
Здравейте момичета, досега виждам че се е писало доста за тези гадове, но тъй като реших да заменя епилатора, от който ми излизат ужасни подкожни косъмчета и съответно ранички по краката, с кола маска ...тааа да попитам колко време изчаквате да ви пораснат за да се скубнат добре? Редувате ли бръснене и кола маска?

# 1
  • Мнения: 2 374
Не редувам махам ги само с кола маска!Чакам да ми пораснат малко,някъде 20 дена след като съм направила предишната кола маска,така е много по-добре не ме скубят.

# 2
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 198
Ох, и аз имам такъв проблем от епилатора. От кола маската не се ли плучават пак подкожни...не съм пробвала?

# 3
Ами, май всичко си е до тип кожа и косъмчета, но след всичко изчетено мисля че с колата излизат поне по-малко подкожни косъмчета. С епилатора, каквото и да правя /мазане с лосиони, излющване/, ми излизат подкожни, съответно ги чакам по цяла седмица да изникнат, кожата ми се зачервява и става на малки ранички ....ужас направо  ooooh!
Between, някой правил ли си и онази маска, която препоръча NEVERWAS /пишеше я в темата за борбата с подкожните косъмчета/? Споделете дали има смисъл да я правя?

# 4
  • Мнения: 9 865
Не искам да отчайвам никого, но аз също имам проблем с подкожните с епилатора и повярвах, че с кола ще е по-добре.
Най-ужасният ми подкожен косъм, който стана на абсцес, отстраниха ми го оперативно, е от кола маска, най-обикновена кола, каквато си правят милиони жени по света. Това с подкожните косми е повече диагноза, отколкото лош късмет.

# 5
  • Мнения: 4 664
 И аз си докарах същите проблеми благодарение на епилатора. Много ми се иска да тръгна на кола, но все не устисквам за да ги пусна на достатъчна дължина тия смотани косми.

# 6
Аз все още тая надежда, защото преди време си ги махах с епилатор и нямах никакви проблеми. Не знам и аз какво стана, какво уплесках толкоз, че започнаха да излизат толкова мнг подкожни и такива проблеми. Явно ще трябва да се ходи и на дерматолог, чее фоликулит ли имам ... не знам. Пак и не знам към кого да се обърна,чее то вече "специалисти" всякакви.

# 7
  • Мнения: 1 466
Аз преди време имах много подкожни косъмчета от епилатора. Веднъж в този форум прочетох, че срещу целулит помага пилинга с утайка от кафе и започнах да си правя. След известно време забелязах, че вече нямам такъв голям проблем с подкожните косъмчета, а и кожата ми наистина се изглажда от утайката.

# 8
Аз преди време имах много подкожни косъмчета от епилатора. Веднъж в този форум прочетох, че срещу целулит помага пилинга с утайка от кафе и започнах да си правя. След известно време забелязах, че вече нямам такъв голям проблем с подкожните косъмчета, а и кожата ми наистина се изглажда от утайката.

Вярно е това. Аз също си правя пилинг с утайка от кафе, след което кожата става много глатка а мъртвите клетки са премахнати. Също така е хубаво, след като се използва постоянно епилатор, махането на косми да се разрежда с по едно бръснене от време на време за да могат косъмчетата да тръгнат право напред  Laughing

# 9
Колко често си ескфолирате тялото с тази утайка от кафе?

# 10
  • Мнения: 123
Аз имам същите проблеми с подкожни косъмчета,онзи ден козметичката ме посъветва след епилация да се мажа с цинков крем имало го в аптеките.

Общи условия

Активация на акаунт