Какво правите с дрехите на децата, които ве4е не им стават?

  • 1 782
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 422
Не знам дали темата е за тук, но се 4удех къде да я пусна....
Имам доста дрехи на малкия, които ве4е са му малки, а се 4удя какво да правя с тях....
Не ми се изхвърлят на боклука, 4удех се дали в някой дом дали да не ги занеса....
Вие какво правите със старите дрехи на децата?

# 1
  • Мнения: 2 475
Наистина е добра идея да дадеш малките дрешки на нуждаещи се деца.Ще се зарадват.
Дрешките на моят син давам на племенника ми,който е с няколко месеца по-малък Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 823
АЗ ги прибирам в кашони и ги качвам на тавана.След това давам на приятелки или роднини

# 3
  • Мнения: 177
аз по старите ги давам на работноците на баща ми,а по новите засега съм ги оставила или за моето,или за снахата.ако и двете нямаме момиченца,ще ги дам на дом за сираци.

# 4
  • Мнения: 3 034
давам ги за дечица без възможности - независимо дали са в дом или семействата им са социално слаби. пакетирам и нося  Peace

# 5
  • Мнения: 327
Раздавам ги

# 6
  • Мнения: 811
Засега всичко съм складирала на тавана. Вещоманка съм, особено за дрехите, и затова поне бебешките неща на Ади ще ги пазя. Навяват ми сладки спомени колко е била мъничка  Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 3 423
Давам ги на скъпа приятелка с момченце точно година по малко от моето Heart EyesРодено е същия месец,като сина ми, затова и като сезон са му много подходящи.

# 8
  • Мнения: 1 058
Давам ги на приятелки, но идеята да се дават в дом е добра.

# 9
  • Мнения: 2 005
Подарявам ги на деца , които се нуждаят от тях  Peace

# 10
  • Мнения: 1 294
Не ми се изхвърлят на боклука, 4удех се дали в някой дом дали да не ги занеса....
Здравей! Grinning
Надникни в  подфорум "Благотворителни акции, помощ за сираци, социално слаби и болни дечица".Ето и линк към него:
http://www.bg-mamma.com/index.php?board=50.0

# 11
  • sf
  • Мнения: 10 080
От каката ги давах на една приятелка, тя ми ги върна за мойто бебче, а сега каквото остане от него, или събирам за едно чакано бебе, или за ДБМ.

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Давам ги на  момичета ,които ги носят в домове за дечица лишени от родителски грижи.

# 13
  • Мнения: 2 309
Събирам  ги и ги давам в дом. Свързах се с някои жени от подфорума за благотворителност. Някои от дрешките обаче си запазвам. Въпреки че не правя планове за второ бебе, знае ли човек Rolling Eyesа може и на някоя приятелка да услужа. Някак си не мога да дам всичко без да си оставя спомен.

# 14
  • varna
  • Мнения: 676
Най-хубавите запазвам.Не се знае,може да имам и друго дете.А останалите раздавам на нуждаещи се деца или в домове за сираци.Но никога не ги оставям пред контейнера за боклук.Грехота е.Все пак това са запазени дрехи,а не дрипи.

Общи условия

Активация на акаунт