Козметика Gabrini

  • 3 988
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
Днес гледах едни техни четворни сенки (малко напомнят компактните на Deborah), доста интересни ми се видяха. Имаше разкошни цветове, точно такива каквито обичам, но не посмях да взема, понеже ме е страх да не се окажат боклук... Та някой ползвал ли е продукти на Gabrini и доволни ли сте?  Thinking

# 1
  • Мнения: 2 172
Само червила съм ползвала,но не съм очарована,твърди и в същото време мазни стоят и изчезват за нула време,но пък сенките им може да са добри  newsm78

# 2
  • София
  • Мнения: 202
Доволна съм от сенките им,червилата не ми допадат,но сенките са хубави  Wink

# 3
  • софия
  • Мнения: 2 140
Като цяло не ми допада тази козметика.Но пробвай сенките,може пък да са сполучливи.

# 4
  • Мнения: 23
сещам се за кои говориш.. имам 4 вида от тях.. Доволна съм, имат плътни и наситени цветове  Peace

# 5
  • Мнения: 11
сещам се за кои говориш.. имам 4 вида от тях.. Доволна съм, имат плътни и наситени цветове  Peace

Мда и аз на това се надявах - сториха ми се доста плътни и покривни.  Thinking

# 6
  • Мнения: 1 243
Това са ми любимите сенки. Имам и четворка, и от единичните. С дискретен блясък са и покривни.  Heart Eyes Засега не бих ги сменила с друга марка. А ти можеш да си вземеш един цвят и да пробваш. Ако не ти харесат, можеш да ми ги подариш!  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 262
Хубави са им сенките , даже доста хубави.

Аз в момента издирвам едни техни много блестящи и мазни  Mr. Green   по 4 цвята в кутийка.

Няма да сбъркаш  Peace

# 8
  • Мнения: 23
The sunrise аз мисля че Skin питаше точно за тези блестящите с 4 цвята.. и аз имах точно тях предвид. Перфектни са  Peace

# 9
  • Мнения: 262
The sunrise аз мисля че Skin питаше точно за тези блестящите с 4 цвята.. и аз имах точно тях предвид. Перфектни са  Peace


Да , най- вероятно говорим за едни и същи .    Тези   търся аз , но нещо не ги намирам из Бургас  Thinking

# 10
  • Мнения: 23
хм... странно... имаше ги преди в едно магазинче.. от Александровска, края от страната Тойката,  леко в дясно към у-ще К.и Ме4тоди.. има 2-3 магазинчета наредени, едното е парфюмерия.. трудно ми е да ти го обясня, а и не съм сигурна дали има още..  newsm78
А моите си ги взех пак от едно магазинче дето сега ако тръгна сигурно няма да го намеря къде беше..  Crazy доколкото си спомням покрай гореспоменатото магазинче тръгваш по една задна уличка която излиза към площада на църквата..
Абе както и да е ако видя някъде ще те информирам..  Peace

# 11
  • Мнения: 11
The sunrise аз мисля че Skin питаше точно за тези блестящите с 4 цвята.. и аз имах точно тях предвид. Перфектни са  Peace

Точно за тях става въпрос, изглеждат страхотно, но реших все пак да попитам, понеже щанда им беше изложен точно до тези на Голдън роуз и разни такива...
А като цена как са? Понеже така и не си направих труда да попитам  Blush

# 12
  • Мнения: 1 243
The sunrise аз мисля че Skin питаше точно за тези блестящите с 4 цвята.. и аз имах точно тях предвид. Перфектни са  Peace


Да , най- вероятно говорим за едни и същи .    Тези   търся аз , но нещо не ги намирам из Бургас  Thinking



Има ги в черното складче /или поне аз така го наричам/, от училище Кирил и Методий в посока Александровска, първата уличка с магазинчетата вдясно след цветарския магазин  /баси малоумното обяснение  ooooh!/

# 13
  • Мнения: 1 243
Skin, не са скъпи, единичката беше 3-4 лв., а четворката мисля, че някъде около 10 лв. Не съм сигурна, но някъде толкова бяха.  Peace

# 14
  • Мнения: 11
Skin, не са скъпи, единичката беше 3-4 лв., а четворката мисля, че някъде около 10 лв. Не съм сигурна, но някъде толкова бяха.  Peace

Супер, значи ще се пробват със сигурност  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт