Проблем

  • 1 583
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Извинявам се че публикувам за втори път тази тема.Но реших да я пусна във подфорума майки бъдещи и настоящи защото мога да получа по бърз отговор.Искам да попитам от около една седмица при къпане усещам лека подутина под мишницата която е от към външната страна т.е от към ръката повече а не от към гърдата.На другата ръка под мишницата имам същото само че по малко.Незнам много съм се уплашила.Майка ми казва че не е лимфен възел и лимфния възел трябва да го опипам точно в ямката на подмишницата а това е по настрани.Ако сте имали подобни проблеми ще ми бъде приятно да чуя някои съвет.Че докато отида на лекар чак след 6 май... Ще полудея просто.Избива ме на рев дори.Какви ли не мисли ми минават през главата. А в същото време знам че трябва да съм спокойна заради бремеността.Но с това нещо ми е малко трудно да съм честна.

# 1
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Не много често, но ми се появяват и на мен такива подутини.Особено като се преуморя са няколко и болезнени на пипане.След време пак се скриват.

# 2
  • София
  • Мнения: 17 591
Днес е работен ден. Отиди на лекар.

# 3
  • Мнения: 3 621
Днес е работен ден. Отиди на лекар.

и не се притеснявай предварително  Hug дано не е нещо сериозно

# 4
  • Мнения: 953
Днес е работен ден. Отиди на лекар.
Peace

# 5
  • Мнения: X
Еми и аз реших да отида днес.Преди около 6 месеца бях на профилактичен преглед.Сега отново звъннах на лекаря но оперира в момента и единствения начин е да се свържа с него по късно.Но незнам дали ще успее да ме приеме защото при него е много натоварено Sad

# 6
  • София
  • Мнения: 6 302
Миличка, не се притеснявай. Най-вероятно не е нищо сериозно. Не се натоварвай с черни мисли в твоето състояние. Твърде е възможно да е от косъмче, което се опитва да избие. Нали разбираш, при бръснене или епилация стават такива неща. Дано успееш да идеш днес на лекар и дано всичко мине възможно най-леко.

# 7
  • Мнения: 4 335
И на мен ми е ставало така.Не се притеснявай и успех Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 39 718
Отивай на мамолог.
Имала съм мастни подутини, те понаболяват.
Дано всичко е ок.

# 9
  • Мнения: 4 965
Еми и аз реших да отида днес.Преди около 6 месеца бях на профилактичен преглед.Сега отново звъннах на лекаря но оперира в момента и единствения начин е да се свържа с него по късно.Но незнам дали ще успее да ме приеме защото при него е много натоварено Sad

Дори и да не е при твоя лекар - отиди задължително.
Възможно е да не е нищо страшно - на мен самите лимфи ми се подуват често - при умора, настинка, носене на тежко и т.н., но може и всичко да е. Peace

# 10
  • Мнения: X
Запазих си час между 14-15 часа.Направо ще полудея  Cry до тогава а още повече от това което може да каже  Cry

# 11
  • Мнения: 1 085
Отивай на мамолог , това не е игра работа, успех  Hug

# 12
  • Мнения: 2 960
Запазих си час между 14-15 часа.Направо ще полудея  Cry до тогава а още повече от това което може да каже  Cry

 Peaceнаправила си точно каквото трябва.сега запази спокойствие и изчакай доктора да те прегледа.мисли си за хубавото бебенце ,което расте в теб и си кажи,че нищо лошо не може и няма да ти се случи.След прегледа кажи какво е станало...хмммммм мисля ,че ще ни кажеш,че те е успокоил и си се притеснявала толкова много-напразно. Hug Hug

# 13
  • Мнения: 3 634
Пиши какво е станало. Аз мисля, че по-скоро са подути лимфни възли. Преди години в какъв филм се вкарах с тях... Wink

# 14
  • Мнения: 3 069
Снаха ми имаше същие проблем и брат ми я води къде ли не.
Стигна се до задължителна операция.
Не знам при теб какво е но трябва да отиде при хирург обезателно и стискам палци всичко да е ОК Peace

Общи условия

Активация на акаунт