А бюстааааа :) ?

  • 1 461
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 113
Срам, не срам, извинете ме ако има стари такива теми, но директно искам да попитам има ли някоя дама с опит в отслабването, която хем се е привела в приличен вид, хем не си е загубила сочния и стегнат бюст ?

Не съм много постояна с диети, двигателен режим и пр., уж се старая с кремове и хидратиране, но означава ли успехът в едното, загуба на форма в другото ?
Забелязах, че отслабване и с 3-4 кг. влошава формата на бюста  и тургура на кожата. Промяната на бюста с оглед годините също не е темата, която ме интересува. Знам, че поне 2,5 л. вода са задължителни и пр., противник съм на неграмотното сваляне по много наведнъж, но все пак
питам:
 
Има ли дами на практика успели да придобият нови и по-приемливи елегантни форми, но незагубили бюста си, какъвто е бил преди спадането на килограмите ? newsm78

# 1
  • Мнения: 2 199
От моите опити знам - ако почна да отслабвам първо губя в бюста  Crossing Arms
И си мисля, че хем  вълкът сит, хем агнето цяло - няма да я бъде  Laughing  ooooh!

# 2
  • на село
  • Мнения: 826
Еми, няма, за съжаление. Избираш- или фино дупе, или сочен бюст. Аз загубих около 5 см от бюста  Sad

# 3
Аз също мога да кажа, че е невъзможно. Винаги когато съм отслабвала  първите килограми съм губела то горната част на тялото си- т.е. ръцете и бюста. И чак след това ми отслабват краката и дупето. За съжаление Sad 

# 4
  • Мнения: 737
Да кажа,че при мен всички загубени килограми са само то горната част. newsm78
Дупето все си седи newsm78

# 5
  • Мнения: 1 875
Учудващо за 15-те кила, които съм свалила не ми е изчезнал съвсем бюста. От изпълнено С, сега съм препълнено В Simple Smile
Да, намаля, но не фрапиращо, а от кожата си съм повече от доволна, но полагам доста грижи.

# 6
  • Мнения: 2 113
Учудващо за 15-те кила, които съм свалила не ми е изчезнал съвсем бюста. От изпълнено С, сега съм препълнено В Simple Smile
Да, намаля, но не фрапиращо, а от кожата си съм повече от доволна, но полагам доста грижи.

Сподели за грижите,моля те ! Praynig

Аз освен вода, гимнастика, добра стойка и хидратиране с кремове друго не се сещам, а може и да не го правя правилно. А и с какви средстава за хидратация , гимнастика или какво друго е смислено да се прави?

# 7
# 8
  • Мнения: 1 844
няма пълно щастие.. Stop

# 9
  • София
  • Мнения: 2 044
Така е за съжаление LaughingИ аз бях така преди -отслабна две три кила и веднага ми се стопяват циците,сега  поне не се притеснявам че ще ми изчезнат-може на воля да си гладувам Joy

# 10
  • Мнения: 916
Ами ако само увисне без да изчезне, може само с повдигане да минеш...никакъв тунинг Mr. Green Mr. Green

# 11
  • Мнения: 1 875
Учудващо за 15-те кила, които съм свалила не ми е изчезнал съвсем бюста. От изпълнено С, сега съм препълнено В Simple Smile
Да, намаля, но не фрапиращо, а от кожата си съм повече от доволна, но полагам доста грижи.

Сподели за грижите,моля те ! Praynig

Аз освен вода, гимнастика, добра стойка и хидратиране с кремове друго не се сещам, а може и да не го правя правилно. А и с какви средстава за хидратация , гимнастика или какво друго е смислено да се прави?

Така де, това правя и аз. Исках да кажа, че много мажа, по 2-3 пъти на ден. Кремове поне бол, каквито ти харесват. Че ще си слагам нови цици - ще, но няма да е сега, а когато си задържа теглото.

# 12
  • Мнения: 2 131
Оооооо, и мен там ме удря Sad. Земното притегляне хич не прощава. Първо 12 кг свалени преди забременяването, после 28 качени. Сега - пак свалени всичките. Изобщо си разказах играта на бюста. Но предпочитам що годе слаба....., пък било то и с малки цици. Ъъъъ, по-скоро в приличен вид или леко закръглена /да не си помислите, че съм кльощава/, отколкото гусенце с големи цици.

# 13
  • Мнения: 916
Как ги свали тези 28 кг? Браво за което. Party

# 14
  • Мнения: 2 131
Как ги свали тези 28 кг? Браво за което. Party
С мнооого разходки миналото лято, тогава свалих повечето. Диета.... не точно, по-скоро никакви тестени изделия и ограничени количества храна като цяло. По-сериозна диета започнах от началото на тази година и така свалих последните 7-8 кг. При мен ключов фактор за отслабването е движението и малкото храна като количество. Дори и да прегрешавам с някое сладичко, ако имам много движение и ям малко, свалям кг.

Общи условия

Активация на акаунт