Колон-хидротерапия

  • 27 068
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 77
Чували ли сте за тази така нашумяла в Холивуд процедура?Става въпрос за пречистване на дебелото черво...Ако сред вас има такива,които са се подложили вече,ще се радвам да споделите. Hug

Ето и малко информация от мен
http://www.hidro-terapia.com/index.php?id_page=2

# 1
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
Звучи много полезно за организма, но имам неприятни спомени от клизми и колкото и да уверяват, че не причинява дискомфорт, никак не съм убедена в това. И на мен ми е интересно някой да сподели опит, но аз самата не бих си дала д-то  Mr. Green Mr. Green

# 2
Проверих и ще го изпробвам след празниците,ще пиша след това как е минало.Цената на три процедури по 45 мин е 200лв общо.

# 3
  • Мнения: 781
Много интересно, досега не бях чувала. Благодаря за инфото. Ако и в нашия град започнат да правят, ще се замисля сериозно.  bouquet

# 4
  • Мнения: 77
Проверих и ще го изпробвам след празниците,ще пиша след това как е минало.Цената на три процедури по 45 мин е 200лв общо.

DaniNi , ще чакаме отзиви... Peace

# 5
  • Мнения: 77
Много интересно, досега не бях чувала. Благодаря за инфото. Ако и в нашия град започнат да правят, ще се замисля сериозно.  bouquet

marchella ,доколкото знам в големите градове се предлага,просто трябва да потърсиш клиниката в твоя град,където го правят.Сайта,които съм дала е за информация.Това не значи,че само в София и Бургас го има.. Hug

Аз също се замислям за това,но искам да получа повече информация от първа ръка  Stop Mr. Green

# 6
  • Варна
  • Мнения: 63
Правила съм тази процедура преди 1 година в центъра на д-р Емилова. Чувствах се ужасно и ме болеше по време на процедурата.На импулси се влива в дебелото черво топла вода,след това се изтича.По време на пълненето усещах страхотно подуване на корема и опъване.Освен това много ме болеше ануса Embarassedот самия накрайник.На втората процедура ги помолих да спрат и повече не отидох.Съжалявам,ако съм разочаровала някого,но това е моето преживяване.

# 7
  • Мнения: 77
Tecra , а след първата процедура как се чувстваше?
Далеч съм от мисълта,че това е най-приятното нещо,но ако може да кажеш какъв е ефекта след това(макар и след само 1 процедура)

# 8
  • Варна
  • Мнения: 63
Ами не знам...Не усетих някакъв определен ефект,по-скоро нищо.Не можах да се пречистя добре,защото прекъснах.Трябва да се направят три процедури,защото със всяка следваща се стига по-дълбоко в червата и прочистването е по-пълно.
Аз отидох заради хроничния запек,който имам,но...нищо не направих.Вече години наред ползвам разхлабителни.Години наред борба с килограмите,диети,три бременности...и така.
Пуста хубост - иска жертви.  bouquet

# 9
  • Мнения: 77
 newsm78
уффф и аз заради това искам да отида... ако действително има ефект от трите процедури смятам да се жертвам...
ама айде още някой да докладва Laughing,че да се навия  Mr. Green

# 10
Чували ли сте за тази така нашумяла в Холивуд процедура?Става въпрос за пречистване на дебелото черво...Ако сред вас има такива,които са се подложили вече,ще се радвам да споделите. Hug

Ето и малко информация от мен
http://www.ruveli.com/

# 11
  • Мнения: 2 907
Аз не виждам каква е разликата между тази колонотерапия и обикновената клизма.

Тези, които страдате от запек, купете си толумба за 5 лева от аптеката и си правете клизма с малко вода, така се изхожда лесно и се пречиства организма.
Тея институти, които за 200 лева ти правели три " сеанса" са направо смешни.

М.Монро винаги е носела в чантата си такава толумба за клизма ( поне в биографията и пише така ).

# 12
  • Варна
  • Мнения: 912
и за мен това си е чиста клизма, добре де, луксозна клизма, щото струва 200лв.  Laughing
ако правилно съм разбрала от прочетеното - през маркуч се влива топла вода в червото и после съдържанието на червото преминава през същата тая тръба и така няколко пъти  Sick като си представя, че част от заминалото се връща . . .
между другото, това което съм чела за клизмите е, че не трябва да се правят често, защото червата стават още по-лениви, а в тази информация пише, че може и че дори е желателно честичко да се прави  newsm78
Най-ми хареса изречението:
"По този начин се запазва и достойнството на пациента."
за едното достойнство толкоз пари  Whistling
а и като си сам вкъщи, много те знае някой  Laughing

# 13
  • София
  • Мнения: 1 724
Потърсете книги на Малахов за пречистването на организма. Всичко може да се прави в домашни условия.

# 14
http://www.ruveli.com/ ето ви още един сайт за колон хидротерапия,тук процедурите са 160лв.общо за трите.

Общи условия

Активация на акаунт