Грип ли има, що ли?

  • 905
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Много странни, при това болни истории, сполетяха моята фамилия  Crazy
Значи малката вдигна температура 38,5, която с 300 зора  ooooh! свалих до 38 - това беше точно едно денонощие, през което течаха лиги и сополи, наред с подпухнали от плач очи newsm46 и отказ от всякаква храна,но да речем, че всичко е било заради един зъб Imp, който за щастие проби tooth
Добре ама, наред с това избиха едни гадни пъпчици по ръцете и краката. Педито каза, че имала алергия към някаква храна. Обаче няма никаква нова храна, която да съм въвела, или към която да е давала някакви признаци  newsm78 Интересното е, че същите симптоми разви чичо и /на 15г./ през почивните дни, когато тя беше при баба си. Т.е има вероятност да го е пипнала от него - и неговата лекарка незнае що му е -  вика алергия! Хубаво, ама снощи и таткото ни се разболя - и той с 39  Ill, само пъпки няма. Та вече съм се ошашкала, що е това чудо  newsm78

# 1
  • Мнения: 3 562
Като имате пъпки - да не е някоя шарка?
Аз знам, че избиват пъпки след висока Т, но ако си я имал (Т-та) 3-4 дни.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Може и да е нещо вирусно и пъпките да са реакция на организма. Бързо ли минава след това температурата.

# 3
  • Мнения: 18 542
Може да е нещо вирусно. Явно върлува в момента, защото Борис също е с Т и сополи (не кашля). Аз изкарах същото на крак. При нас няма обриви обаче.

# 4
  • Мнения: 5 539
Хайде да се разпишем и ние. 2 дни висока температура 40 градуса и хрема, без кашлица. Тук-таме обрив по тялото, но не я сърби и го отдавам на горещините Rolling Eyes

# 5
абе и ние вдигнахме днес висока темп. ейи така изведнъж след като се събуди цялата започна да гори стигна до 39 и веднага ефералган свещичка сега няма надявам се да няма повече явно върлува нещо вирусно

# 6
  • Мнения: 418
Ами и ние бяхме болни цялото семейство преди десетина дни.Някакъв лятен грип.Пръв се тръшна таткото ,а след него и ние.Ама без пъпки.За шарката знам,че избиват първо на корема.Сега е сезона на плодовете и зеленчуците да не е яла нещо ,което е било пръскано или торено повече от необходимото?

Общи условия

Активация на акаунт