бръчките - някой да е успял да махне поне една ...моля да сподели

  • 32 379
  • 190
  •   1
Отговори
Здравейте, сигурно има такава тема, но не  можах да намеря. Ако някой знае или майка му е успяла да си премахне поне една бръчка ..ще съм ви благодарна да кажете къде или как ...Мен ме притеснява една - но дълбока точно между веждите ...и не мога да се справя с нея...а не е хич незабележима  Cry

# 1
  • Мнения: 9 991
 Joy аа меце и аз се интересувам , ако някой е успял да знам , аз не съм , ще следя какво се пише.

# 2
  • Мнения: X
...Мен ме притеснява една - но дълбока точно между веждите ...и не мога да се справя с нея...а не е хич незабележима  Cry
Това ти е "страстната бръчка", малко трудно ще я махнеш newsm78

# 3
  • varna
  • Мнения: 676
Мисля че борбата с бръчките трябва да започне доста от рано,например след 20 годишна възраст.Вече има подходящи мазила за всяка възраст.Но веднъж появили се,с кремчета не можем да ги премахнем,а само да ги"позагладим".Появата на бръчките зависи и от типа кожа(по-мазната кожа старее по-бавно),както и от мимиките,които правим.Но определено трябва да се вземат превантивни мерки и то от рано,за да забавим появата им.

# 4
  • varna
  • Мнения: 676
А бръчката между веждите е най-добре да запълниш с ботокс или хиалуронова киселина.

# 5
  • София
  • Мнения: 38 199
М да. Един боц - и готово.

# 6
  • Мнения: 1 312
Трудна работа е това -борбата с бръчките
 Sly

# 7
  • Мнения: 2 907
Мечо, има начин, ама не е крем.
Но пък вече е нещо банално. Ботокс. Вярно, на всеки 6 месеца ще трябва да наминаваш към козметичния салон, но аз бих го направила.

Засега нямам нужда, но ако някога имам "такава една бръчка" и ме дразни, мисля, че няма да си спестя 80 евро, за да я залича, било то и за кратко  Laughing

Кремовете ги забрави. Въпреки, че и аз ги апликирам ден и нощ най-прилежно.

# 8
  • Мнения: 2 388
Мечо, има начин, ама не е крем.
Но пък вече е нещо банално. Ботокс. Вярно, на всеки 6 месеца ще трябва да наминаваш към козметичния салон, но аз бих го направила.

Peace Ей това е истината. И резултатите са супер.

# 9
  • Мнения: 737
Хиалуроновата киселина е по-безобидният вариант,стига да нямаш автоимунно заболяване.
Аз като притежателка на такова чакам да ми се покажат още няколко бръчки и ще ходя на ботокс #Crazy
Абе гадничко си е появи ли се една бръчица не закъсняват и другите smile3518

# 10
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
бях пускала точно такава тема миналата година. нямаше нито един положителен отговор. демек, всички реклами за мазила, премахващи бръчките, са лъжа.
някаква мадама беше споделила за ефикасни кремове, които стрували 700-800 лв. не знам кой е луд да дава такива пари, при положение, че ботоксът е по-евтин Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 9 991
Момичета ботокса не е ли вече за след 40 години? newsm78, някой правил ли си е химически пилинг , дали не е по добре.

# 12
  • София, България
  • Мнения: 5 571
ако някой си спомня какви са били тези кремчета нека каже  Whistling
нищо не ни пречи да си помечтаем  Blush

пък може и от тото да падне нещо, само че не играя  Tired

# 13
  • Мнения: 1 875
Хиалуроновата киселина е по-безобидният вариант,стига да нямаш автоимунно заболяване.
Поясни, моля?

# 14
  • Мнения: 2 152
Бръчки с кремчета не се махат, мила
Те са за превенция, преди да се появят

Има ли ги вече - ботуксче Wink

Общи условия

Активация на акаунт