Gliss Kur.Марката...

  • 2 486
  • 40
  •   1
Отговори
Тук можете да дадете мнението си за марката.Кой от продуктите им сте ползвали, кой искате да ползвате...Дали сте доволни, или не... ?

# 1
  • Мнения: 3 675
Аз съм доволна от марката.До сега съм използвала шампоан с копринени протеини, такъв за изтощена коса и балсам без отмиване за боядисана коса.

# 2
  • Мнения: 434
Много съм доволна! Използвам шампоана им за изтощена натурално кестенява коса и косата ми спря да пада въпреки сезона!

# 3
  • Мнения: 730
Ползвам шампоана за цялостно възстановяване и серум без отмиване- супер са ми.

# 4
  • Мнения: 1 081
Ползвам всичките им продукти от розовата и от жълтата серия, включително и шампоана 3 в 1!
Ултра доволна съм  Peace
Отгодини ползвам само техните продукти за коса, и скоро не мисля да им изневеря   Crazy

# 5
  • София
  • Мнения: 38 425
От всичко съм доволна, само дето тоя шампоан-маската е пълен боклук.

# 6
  • Мнения: 5 539
Не съм доволна.

# 7
  • Мнения: 1 312
Никога не съм ги ползвала,ще следя темата как се развива
  love001

# 8
  • Мнения: 278
Доволна съм Simple Smile ползвала съм шампоани и балсами от жълтата серия и шампоана за кафява коса. Сега мисля да си взема от новите с дивата роза или каквото е там Simple Smile тия искрящо розово-червените,миришат супер!

# 9
  • Мнения: 1 243
Ползвала съм доста от шампоаните и маските им. Като цяло съм доволна с изключение на серията Азиатска красота. Нещо не ми се отрази никак добре на косата.  Thinking Не съм и във възторг от маската им от серията с 12-те масла. Абе не са лоши, ползвам си ги с кеф Wink
rensy, напоследък все на твои теми попадам - за спирали, за моливи за очи, шампоани  Mr. Green Да не си в някакъв козметичен апогей? Flutter

# 10
  • Мнения: 2 388
Ползвала съм шампоан, балсам, маска. Не съм доволна. На тази цена бих си взела някоя друга марка.
Единственият продукт, който горе-долу си пасваше с моята коса беше от онези пръскащите за блясък ( малко странно обяснение, ами бяга думата Sad).

# 11
Ползвала съм доста от шампоаните и маските им. Като цяло съм доволна с изключение на серията Азиатска красота. Нещо не ми се отрази никак добре на косата.  Thinking Не съм и във възторг от маската им от серията с 12-те масла. Абе не са лоши, ползвам си ги с кеф Wink
rensy, напоследък все на твои теми попадам - за спирали, за моливи за очи, шампоани  Mr. Green Да не си в някакъв козметичен апогей? Flutter

Хехе не.. просто се интересувам.. чисто любопитство :p  bouquet

# 12
  • Мнения: 3 611
Не, не сьм доволна.
Косата ми става твьрда и клеЧеста оЩе до другия ден.
Освен това ми се и zаплита тоЧно zад врата, та с Часове не мога да се среШа. Само се проскубвам.
Но това се полуЧава и при Гарние.

Доволна сьм само и единствено от Пантен  Peace

# 13
# 14
  • Мнения: 2 172
Изобщо не съм доволна.Шампоана им за изтощена коса ми сваля огромно количество косица  #2gunfire Трети път няма да се излъжа  Naughty Знам си аз Хед енд шолдерс,чиста работа,ама пуста да остана  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт