Къде ходите на масаж?

  • 1 859
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 091
Искам отпускащ, релаксиращ масаж, може и аромотерапия или нещо подобно. Нещо не съм много доволна от мястото, на което съм ходила на масаж досега и искам да го сменя. Препоръчайте ми място, от което сте доволни.

# 1
  • Мнения: 1 091
Айде бе, хора, никой ли не ходи на масаж!?  ShockedИли просто темата не е интересна и любопитна... Rolling Eyes

# 2
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Бих ти препоръчала, но едното е в Шумен, а другото във Варна, така че не съм ти от полза. Успех в търсенето!  Peace

# 3
  • Мнения: 5 103
Във Виктория Спа.
Галерия за масажи рудракша.

# 4
  • Мнения: 154
Порови се в нета ,сигурно ще откриеш доста места.Успех Peace

# 5
  • Мнения: 18
Аз ходя на Княз БорисI при Венци.Номера не знам, но тел. е 0889932949.Ползвала съм обаче само класически масаж за отслабване .Там си махнах и целулита.И съм супер доволна.За другите видове масажи обаче може сама да си попиташ. Доколкото знам,той има още два салона.

# 6
  • Мнения: 179
Аз ходя на масажи(антицелулитни) в Борово при Боян. Адски мил и внимателен човек, много съвестно работи. Само за 15 масажа ми отстрани 1/2 от огромното коли4ество целулит.
Ако искате пишете да ви дам координати.

# 7
  • Мнения: 920
Мога да ти препоръчам масажно студио Фина Стил. Имат сайт в нета с цените и услугите, които предлагат. Аз лично останах много доволна. Студиото е до Орлов мост близо, дано съм ти била полезна Peace

# 8
  • Мнения: 316
В СПА комплекс "Царско село"... Sunglasses

# 9
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Мога да ти препоръчам масажно студио Фина Стил. Имат сайт в нета с цените и услугите, които предлагат. Аз лично останах много доволна. Студиото е до Орлов мост близо, дано съм ти била полезна Peace

Още един глас за Фина Стил  Peace И цените са прилични.

В по-горната ценова категория препоръчвам Arcadia Spa  на Оборище.  Имат сайт, потърси го  Peace

# 10
  • Мнения: 4 275
Аз ходя на Княз БорисI при Венци.Номера не знам, но тел. е 0889932949.Ползвала съм обаче само класически масаж за отслабване .Там си махнах и целулита.И съм супер доволна.За другите видове масажи обаче може сама да си попиташ. Доколкото знам,той има още два салона.

Уффф ... 9 теми, 9 мнения и 1 общо нещо между тях - Салоноте на Боби Иванов на "Княз Борис" 1  Tired ooooh!

http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=120211;sa=showPosts

Общи условия

Активация на акаунт