разширяване след раждане

  • 4 964
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 723
 Rolling Eyes пускам темата тук, тъй като не видях подобна в нито един от форумите.
Опитвам да се реша дали предпочитам нормално раждане или секцио. Имам едно основно опасение за нормалното раждане и то е свързано с разширяването, което остава след него и сексът след това.
Затова пускам темата при татковците, защото те биха имали, както краткотрайни, така и дълготрайни наблюдения върху това.
Т.е. въпросът ми е отправен към мъже, чиито жени са раждали нормално.  Всички ли останаха с известно разширение или след време всичко се връща както си е било? И ако да - след колко време?
Усещате ли някаква разлика в това отношение, когато правите секс преди и след раждането?
Дано не звучи глупаво въпросът ми, но това е наистина важно за мен.

Благодаря ви много!

# 1
Rolling Eyes пускам темата тук, тъй като не видях подобна в нито един от форумите.
Опитвам да се реша дали предпочитам нормално раждане или секцио. Имам едно основно опасение за нормалното раждане и то е свързано с разширяването, което остава след него и сексът след това.

Здравей,
Сега попаднах на тази тема и понеже  още нямам деца също съм си мислила за това. Когато "нещата" се случват надали някоя жена се замисля, понеже детето е най-важното нещо за нея, но не е лошо някой компетентен по въпроса да обясни за физиологичните промени ако има такива след раждането.

# 2
  • Мнения: X
Споко раждай си нормално... Няма големи промени във физиологията ... Не се усеща голяма разлика да ти кажа честно. В началото само съпругата ми изпитваше известно неусдобство понеже имаше два шева.

# 3
Споко раждай си нормално... Няма големи промени във физиологията ... Не се усеща голяма разлика да ти кажа честно. В началото само съпругата ми изпитваше известно неусдобство понеже имаше два шева.

Добре е ако са два Simple Smile а ако са повече?
пък и нервни окончания има...
 ooooh!

# 4
  • Мнения: 2 171
Не съм мъж, но съм раждала нормално и затова ще споделя Wink. След раждането толкова стегнато ме беше зашил доктора, че направо бях като девственица Embarassed. Доста дълго време ми беше дискомфортно точно от това - че бях много тясна. След време нещата си дойдоха на място, но по-широка не съм станала.

# 5
  • Мнения: 192
Промяната е към по добро.
Раждай си нормално.

# 6
  • Мнения: 1 731
Промяната е към по добро.
Раждай си нормално.

 PeaceИ аз не усетих кой знае каква промяна ,освен болката в началото.Но после нещата се нормализираха.Винаги съм била "за" нормалното раждане.  bouquet

# 7
  • Мнения: 14
Родила съм две деца, нормално, нямам оплаквания, че съм се разширила. Съпругът ми се опита да ми съсипе самочувствието в тази насока, но слава богу не се поддадох. Аман от комплексари.

# 8
  • Мнения: 2 448
Не съм мъж, но съм раждала нормално и затова ще споделя Wink. След раждането толкова стегнато ме беше зашил доктора, че направо бях като девственица Embarassed. Доста дълго време ми беше дискомфортно точно от това - че бях много тясна. След време нещата си дойдоха на място, но по-широка не съм станала.
Добре, де ама тя ако няма шевове какво да прави? Да иска да и сложат за екстра? newsm78
Питам, щото не съм раждала нормално и наистина не знам как е.

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Първо... Темата е обсъждана няколкостотин пъти...
Второ... На този форум тематиката му е съвсем различна... За справка - закованата тема Правила най-отгоре...
И трето, но не последно... Аватарът на автора на темата нарушава Правилата за публикуване на изображение... Моля да се коригира, съобразно максимално разрешените размери...




П.С. Аватарът на Астарта също...

Общи условия

Активация на акаунт