"преди закъснението си знаех, че съм бременна"

  • 5 600
  • 85
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 270
В много теми прочетох подобно изречение.
Как бихте описали това странно предчувствие?

# 1
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Аз мога да говоря за физическото усещане преди закъснението, което ме наведе на мисъл за бременност, а не за интуитивно предчувствие.Знам, че е безумно рано, но седмица след евентуалното зачеване вече бях много отпаднала и не си познавах тялото.Обяснявам си го със започналите хормонални промени.Обща тежест на самото тяло, невъзможност да съм самата себе си-състоянието ми беше постоянно като преди припадане.Оперирана съм от струма нодоза преди години и затова си мисля, че промените в хормоните веднага са ме ударили.Подобно нещо ми се случва като сменя климата - примерно, отивайки на море ми е по-трудно дишането, имам чувството, че дишам през марля.Та така - при мен бяха физически усещания, не познание свише.

# 2
  • София
  • Мнения: 6 011
Пожелавам ти от все сърце да го изпиташ, трудно е да се опише с думи.
Чувствах се различно, определено. Веднага се промениха някои физически усещания - например - ставах по няколко пъти през нощта до ВЦ-то, което иначе не ми се случва. Също така веднага си загубих завидния апетит, което преди и след това не ми се беше случвало.  Laughing
Чувствах се щастлива и в същото време - леко уплашена да не се окаже, че не е истина.

# 3
  • Мнения: 1 103
Ами честито   bouquet много е приятно.Но при мен като чели втория път усещането бе пълноценно.

# 4
  • София
  • Мнения: 10 233
Прокървих, бях отпаднала, спеше ми се посотянно, имах леко повишена температура. Аз лично нищо не подозирах  Rolling Eyes, мъжът ми беше този, който беше сигурен, че съм бременна. Трябва него да питам, за да дам коректен отговор по темата  Mr. Green.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Ставах да пишкам по 5 пъти през ноща. Това ми подсказа че нещо става.

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И двата пъти не знаех,че съм бременна докато не ми закъсня  Thinking

# 7
  • Мнения: 91
Чисто физиологични промени, в талия, в апетит, в жажда-аз пиех вода до безкрай, после до безкрай ходих до
ВЦ-то, което иначе не ми се случва.
До болка ми се спеше, само да положех някъде глава и заспивах, а миризмите олеле...Но в началото беше само водата и талията и от там може би някакво вътрешно чувство, което не ме излъга. Не знам точно на кое се дължи това усещане, не знам дали е чисто физиологично, защото някои симптоми са предменструални, спокойно можеш да го отдадеш на това, но не го отдаваш, знаеш че е съвсем друга причината.- Grinning

# 8
  • Мнения: 196
Никак.Може би защото бяхме правили опити да забременея вече няколко месеца.И бях малко отчаяна-не се и надявах,изглеждаше ми прекалено хубаво,за да си го помисля дори.Но пък може би точно заради липса на каквито и да били надежди през този месец,когато видях двете чертички и... Crazy #Crazy  bouquet Hug Heart Eyes Laughing,просто не знаех къде съм!Беше невероятно,наистина!Пожелавам ти скоро да го изпиташ(ако го искаш,разбира се)

# 9
  • Мнения: 3 621
Още преди да си направя теста , имах някакви подозрения че съм бременна защото никога през живота ми не ми се е спяло толкова много , всички други бременни екстри започнах да ги получавам в началото на 3-тия месец
Ако си бременна успех, ако ли не пожелавам ти много скоро да видиш  EFP

# 10
  • Мнения: 825
Ставаше ми лошо още преди да знаех, че съм бременна. И много ми се спеше.

# 11
  • Мнения: 7 201
Ако си бременна успех, ако ли не пожелавам ти много скоро да видиш  EFP
PeaceДано и твоите предчувствия са верни! Praynig
Аз специално преди закъснението съм нямала нито предчувствие,нито симптоми... Rolling Eyes

# 12
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


    Наистина е трудно да се обясни!Но от все сърце ти желая да имаш правилно предчувствие Hug Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 4 753
Не беше предчувствие... По принцип преди цикъл се чувствам много зле... много ме боли, подувам се и не мога да се понасям... така до третия ден след като ми е дошло... Когато забременях два дни преди цикъла ми просто всички симптоми за цикъл изчезнаха... чувствах се страхотно, някак ми беше леко и приятно и нищо не ме болеше... и реших, че съм бременна... което се оказа вярно...  Peace

# 14
  • Мнения: 7 474
Не съм имала предчувствие, а силно желание, което в последствие се сбъдна  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт