как приемате най-добрата приятелка на гаджето си

  • 7 965
  • 48
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15 229
една моя приятелка от скоро излиза с едно момче. то е много мило и симпатично. двамата са толкова влюбени, че им завиждам благородно  Heart Eyes
последният път, когато се видяхме с нея, тя ми се оплака, че много ревнува от неговата най-добра приятелка. по неговите думи, когато въпросната дама се напиела ставала доста "разюздана" и по някога дори на него му налитала. моята приятелка е доста заета - учи и работи на две места и не може да се вижда всяка вечер с приятеля си, както и не може да излиза всеки път с неговата компания по клубове и направо откача, когато той й каже, че излизат и въпросната "най-добра приятелка" е също там. проблема е, че не може да му го каже, защото те все пак са заедно от скоро, а той се познава с приятелката си от години.
вие попадали ли сте в такава ситуация и ако да как се справихте с проблема  newsm78
моят съпруг никога не е имал такава близка приятелка и за това не мога да бъда от полза с някакви съвети, тъй като нямам опит  Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 111
Една такава "най-добра приятелка" ми отмъкна едно гадже навремето. За съжаление не мога да дам съвет за справяне със ситуацията. Има ли мъж с "най-добра приятелка" винаги нещата завършват зле, поне според мен. Особено пък, ако въпросната особа таи някакви желания към мъжа, или иска да се покаже колко е готина.
Но, ... това си е мое мнение и не бих искала да го насаждам на никого.
Пожелавам на твоята приятелка да намери решание на проблема!  Hug

# 2
  • Мнения: 1 195
мъжа ми си имаше такава най-добра приятелка в началото на връзката ни. Точно както ги описваш. тя се държеше доста собственически и него влизаше без да чука, звънеше му да ходи в тях да пият да и купи хляб Shocked ако случайно дойдеше до вкъщи винаги искаше  той да я изпраща до тях. Не че живее далече но ние нямаме кола и трабваше за негова сметка да взима такси наотиване и връщане и все някакви такива.
И аз бях пощуряла от яд ама после си дадох сметка че се познават от детство ако са искали да са заедно щаха да бъдат, а ако са били значи не са си допаднали. И спрях да се кося за глупости Peace С течение на времето обаче се отдалечиха.Слава Богу аз не съм виновна за това. Просто почнаха да се вълнуват от различни неща. Тя искаше всяка вечер да е по дискотеките, а той да си е в къщи с мен или да обикаляме някъде двамата. После се появи и малчо и вече за съжаление съвсем се отдалечиха.
Казвам за съжаление защото преди още като учиничка имах един много добър приятел с който дълги години бяхме страшно близки споделяхме си както брат и сестра всичко помагахме си и се подкрепяхме в тежки моменти. Заедно кандидатствахме и дойдохме в София студенти заедно пеодолявахме трудностите. Докато той не си намери приятелка. Тя за съжаление срашно много ревнуваше от мен и аз реших да се оттегля за да са щастливи Blush и така се отдалечихме   Thinking

# 3
  • Мнения: 686
Аз съм най-добрата приятелка на моя мъж Laughing.

# 4
  • Мнения: 15 229
аз също имам най-добър приятел. и то станахме такива, след като вече имах връзка със съпруга ми. но нашите отношения винаги са били приятелски - само толкова. споделяме си всичко, помагаме си с каквото можем. всеки от нас е готов да направи всичко за другия. но всичко е до там.
аз за това не мога да разбера какво е това тяхно приятелство - да се напива тя и да се натиска с най-добрия си приятел и да си иска разни работи. това според мен е извън границите на общоприетото приятелство. а да не говориме как се чувства приятелката ми в моментите, в които знае, че са заедно и си пият, а тя не е там. аз сигурно щях да полудея на нейно място  Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 1 447
Имам приятелка която беше в същата ситуация.Когато се раздели с гаджето си научи,че той е спал едновременно и с двете,а уж му била само приятелка.Но въпросната приятелка не е искала да бъдат само двамата и затова от време на време са спали заедно.Радвам се,че приятелката ми се отърва от него.А лично аз не съм попадала в такава ситуация.

# 6
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Няма такава, освен мен. Няма и да има, доколкото зависи от мен.

# 7
  • Мнения: 6 991
Няма и не е имал такава приятелка. Предполагам няма и да има.
Най-близкото момиче до него след мен е братовчедка му.
С всички останали не може да се диша.
А, сетих се за едно момиче, с което са отрасли заедно, но когато ние се запознахме, тя вече имаше бебче на 1 месец - отдавна се бяха раздалечили.
Аз много го харесвам това момиче, за 2-3 пъти, в които съм я виждала.
Но тя никога не е била такъв тип приятелка като онази, описана в първия пост.

# 8
  • Мнения: 9 991
Не вярвам такива за най добра приятелка, опита ми ми е доказал че между мъж и жена ако са приятели то единия е влюбен в другия, или поне силно го желае . Такива дъра бъра, ''ма  тя ми била приятелка ''не ми се нравят на мене. И познавам двойки които са се разделили заради такива приятелства , било момичето да си има най добър приятел ,било и обратното.

# 9
  • Мнения: 537
При нас пък, най - добрата приятелка на мъжът ми е и моя такава. Тя е единственият човек, на който можем да разчитаме напълно, в смисъл няма да ни подведе или нещо от сорта. Когато каже, че ще се обади се обажда и т.н. Сега ще е кръстница на малката, точно защото е човек на когото може да се разчита. Мисля, че приятелството между мъж и жена не е невъзможно и не винаги едниния е влюбен в другия, всичко си зависи от хората. Моят мъж също се познава с приятелката от детство и ако са искали вече да са се оженили , мен въобще нямаше да ме има, за тия 8 години през които сме заедно мисля щеше да се разбере, ако има нещо повече.  Peace

# 10
  • Мнения: 1 844
айде,айде,без такива приятелки,моля! Joy
знаем ги тези приятелства,особено щом му налита.. #2gunfire
аз съм била най-добра приятелка с момче,чието гадже страшно ревнуваше-и мога да кажа-с право!разбирам я!гадничко е да знаеш,че мъжа ти е накъде си с някоя сладурана,на която мнооого държи.  bouquetосвен това бях най-добра приятелка и на мъжа ми,преди да си започнем връзката...така че-най-добрите приятелки са си изкушение,особено ако имат качества,..а дори и да нямат..мъжете се поддават понякога..
така че-никакви най-добри приятелки,с които да споделя и с които да си прекарва времето добре насаме. Crossing Arms
аз съм си най-добра приятелка на мъжа ми,и не бих позволила да има друга. Naughty Heart Eyes Mr. Green

# 11
  • Мнения: 5 103
Имам много приятели мъже.
На всеки от тях и в 2 по сред нощ да се обадя ще ми вдигнат и ще дойдат до 10 мин ако ми се налага.
Преди години един мой приятел излезе към 3-4 сутринта да си говори с мене , защото бях разстроена, за протокола с никой от тях не съм имала интимни отношения.
Гаджетата идват и си заминават приятелството остава.

# 12
  • Мнения: 15 229
Имам много приятели мъже.
На всеки от тях и в 2 по сред нощ да се обадя ще ми вдигнат и ще дойдат до 10 мин ако ми се налага.
Преди години един мой приятел излезе към 3-4 сутринта да си говори с мене , защото бях разстроена, за протокола с никой от тях не съм имала интимни отношения.
Гаджетата идват и си заминават приятелството остава.

за това съм съгласна - аз също имам такъв приятел. но нито аз, нито навярно и ти, като се напиеме налитаме на тези приятели. отношенията са ни на ниво  Peace
а това нейното си чист сърбеж  #2gunfire

# 13
  • София
  • Мнения: 4 129
Аз не мога да приема такива приятелства. С момчетата, с които израстнахме и учихме заедно, продължаваме да се чуваме и знам, че ако имам нужда от нещо, ще помогнат. Но винаги сме се държали на разстояние.
Много неприятна ситуация.  Приятелят й може да не осъзнава какво й причинява. И да смята, че това е в реда на нещата. Но все пак аз бих се опитала да говоря с него. Особено след като видя момент, в който тя да му се натиска. За да му кажа нещо конкретно. По-добре да се разделят - особено след като са от скоро заедно - отколкото момичето да се тормози постоянно за това.

# 14
  • Мнения: 2 309
Това "приятелство" не е безобидно!

Общи условия

Активация на акаунт