Дали е от кломифена?

  • 2 471
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 461
Имам чувството, че откакто пих кломифен М. ми е много оскъден Shocked Преди на втория ден и най вече нощ, все екстра дълги ползвах и пак не стигаше, а тази сутрин (2 ден ми е) нямаше нищо, нито капка.  33uu  Сетих се че предния месец беше така и продължителността е само 3-4 дни?? Дали има връзка, на някой случвало ли му се е?

# 1
  • Мнения: 3 634
Мила, и ти ли си на Кломифен? Аз моя го приключих за този цикъл и сега чакам резултати... Във вторник ще се знае дали има достатъчно голям фоликул... ДАНО!

Но не мога да разбера защо питаш дали е от Кломифена... защото тези хапчета се започват да се пият по време на мензиса... Така че, според мене те не могат да повлияят на количеството... Може и да греша де...

Ти имаш ли някакви странични ефекти от Кломифена? На мене свят ми се вие, обливат ме топли вълни, гади ми се, боли ме главата... направо ужас.

# 2
  • Мнения: 461
Страничните действия наистина са ужас, аз се и спъпчих Cry и още не мога да се оправя. Дано ти помогне. Аз го пих два месеца подред, през март и април, и през двата месеца и сега, след като него взимам М. ми е много слаба. В понеделник се връща лекарката ми от отпуск и ще ходя да я питам Confused

# 3
  • Мнения: 920
Мда...страничните реакции са най-гадното от цялата работа....но пред вероятността за голям фоликул...това е нищо. Хубавото е че изчезват почти веднага щом спреш хапчетата!!

# 4
  • Мнения: 3 634
Във вторник ще се види колко е голям тоз фоликул... дано да е, и дано се пукне преди аз да се пукна...
Най- гадното в цялото това бебеправене е чакането. Жалко, че живота не е като видео касета която можеш да пъхнеш във видеото и да натиснеш FAST FORWARD (и понякога би било добре да REWIND)...

# 5
  • Мнения: 461
Цитат на: Мама от Финландия
Във вторник ще се види колко е голям тоз фоликул... дано да е, и дано се пукне преди аз да се пукна...
Най- гадното в цялото това бебеправене е чакането. Жалко, че живота не е като видео касета която можеш да пъхнеш във видеото и да натиснеш FAST FORWARD (и понякога би било добре да REWIND)...
 

  202uu 202uu 202uu

стискам ти палци на ръце и крака Laughing

Общи условия

Активация на акаунт