Какво да правя....

  • 1 804
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 236
Предстои ми секцио , а взех че започвам да се разболявам  ,първо ме заболя гърло а сега сякаш и носът ми взе да се запушва,че и от време на време прикашлям    Tired
Незнам какво ще правя ,взимам едни хомеопатични ...ама се притеснявам че няма да мога да се оправя до предстоящото ми секцио......
Много съм притеснена...дали ще го отложат......
По принцип щях да съм с пълна упойка,ама незнам дали ще може в този случай... 
Незнам, какъв лош късмет точно сега малко преди секциото. Sad Sad

# 1
  • Мнения: 3 634
Аз пиех Панадол за бебета. Доста бавно ме лекуваше, но успя. Гледам, че ти остават 20 дни...имаш време да се излекуваш от простуда, все пак се пази.  Peace

# 2
  • Мнения: 3 456
Обади се на лекаря си непременно! Питай го , какво да пиеш.

# 3
  • София
  • Мнения: 44 017
Обади се на лекаря си непременно! Питай го , какво да пиеш.

Да, а и не се самолекувай...дори и с хомеопатия....

# 4
  • Мнения: 4 451
Първо се успокой. Наистина имаш време да се излекуваш, но се консултирай с лекар. Важно е да си здрава преди операцията. Моят лекар държеше на това.

# 5
  • Мнения: 825
Обади се веднага на лекаря си и го попитай как да се лекуваш. Кой ще ти прави секциото.

# 6
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Обади се на лекаря си непременно! Питай го , какво да пиеш.
Peace

....и мисли позитивно  Peace Всичко ще мине Оки  Hug



Леко раждане ти желая и да се похвалиш  после  bouquet

# 7
  • Мнения: 1 477
Непременно се консултирай с лекаря си.Той ще ти обясни най-добре какво да предприемеш.Успешно раждане...  bouquet

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 576
На доста бременни се изписват леки антибиотици и лекарства които не пречат на бебето. По-добре направи всичко възможно да се излекуваш сега, че после да не заразиш бебо като се роди.Питай лекаря си естествено, но аз не бих допуснала за себе си да родя болна и да заразя бебето което още няма имунитет.

# 9
  • Мнения: X
Аз пиех Ефизол, в деня на секциото гърлото леко ме наболяваше, след това направо си ме заболя сериозно, смучех си Ефизола и така.

# 10
  • Мнения: 236
Ох незнам...благодаря ви за съветите
Просто .....голям късмет извадих
Лекарствата които пия ми ги изписа лекар хомеопат но тогава не кашлех а само бях с зачервено гърло,а сега не мога да се свържа с него заради тези почивки
А иначе взех да пия сироп на Д-р Тайс - Мукоплант,кашлям сухо и не е толкова на често ама все пак..да не взема и кнтракциии да получа...
Дано се повлияя ако не утре на доки отивам

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Обади се на лекаря си непременно! Питай го , какво да пиеш.

Да, а и не се самолекувай...дори и с хомеопатия....
  напълно съм съгласна  Peace

# 12
  • Мнения: 681
Обади се на лекаря си непременно! Питай го , какво да пиеш.

Да, а и не се самолекувай...дори и с хомеопатия....
  напълно съм съгласна  Peace
Peace Успех!

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Имаш време до секциото,но все пак иди на лекар.Аз две седмици преди моето секцио кашлях като магаре и не ми минаваше.Мислех,че ще ме отложат,но на прегледа от вътрешните болести преди самата операция,не се чуха хрипове и в крайна сметка ме оперираха.Кашлицата ми спря като отрязана с нож.Явно бебка притискаше нещо Simple Smile

# 14
  • Мнения: 266
Месец преди моето секцио бях страшно болна.Педито ми ми изписа антибиотици,и лесно се излекувах.отиди на лекар за да те прегледа.той знае какво да ти даде за да се оправяш.леко раждане.

Общи условия

Активация на акаунт