жената - скенер боряна тотева

  • 38 608
  • 43
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
здравейте, бих искала да ви помоля за малко информация. В неделя си запазих час при боряна тотева. Мисля, че е наложително ходенето ми при нея - имам личен проблем и здравословен отделно. Кажете ми моля имате ли някакви впечатления за нея и нейната дейност. Дали мога да й се доверя? благодаря ви предварително.

# 1
  • Мнения: 152
записала си си час при поредната мошенничка!

# 2
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Имам лични впечатления.
За какво доверие става въпрос? Тя не е психолог.
Не е и това,за което се рекламира!

Премествам темата

# 3
  • Мнения: 288
Преди 2 год.,бях при нея.За 20 минути платих 150 или 180лв,(непомня точно).Разочарована останах.Дори да има някакви умения ,мисля не ги прилага.Апсолютна заблуда е това според мен.

# 4
  • Мнения: 468
ужасТ
опитайте с психолог, с хомеопат...но със жена-скенер #2gunfire

Последна редакция: пт, 02 май 2008, 09:09 от Nial

# 5
Скенерите са в болниците и лечебните заведения   smile3513 smile3513 smile3513

# 6
  • Мнения: 1 737
При двама "скенери" съм била. Едната жена - фитотерапевтка, другия мъж - и той с билки и храни лекуваше.

Ами скенираха ме впечатляващо - казват веднага кръвна група, къде какви болежки имам, преди колко дни ми е бил цикъла, какво съм яла преди час и т.н., а после определят уж най-подходящите билки и храни за моя организъм и болсет. Не успяха да ме излекуват и двамата, в различни периоди от живота ми. Въпреки, че имам вяра, силна воля, спазвам всичко стриктно.

Така, че изобщо не е до внушение. Хомеопата ми например нищо не сканира, но ме лекува винаги с 90 % успеваемост. Детето и близките ми също.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 423
Записвам се да следя темата. Мои близки ходиха при  нея и тя обеща да им развали магия за една много добра три цифрена сума. Много се колебаят дали да й се доверят. Рекламата й е стъбилна, но ако още някой каже своя опит с нея. До сега не прочетох нищо обнадеждаващо. Благодаря!

# 8
  • Мнения: 4
ми не ми остава нищо друго освен да ви споделя утре вечер какво се е случило.стискайте ми палци дотогава.

# 9
днес бях при Боряна тотева..поредната мошенничка..при първоначалния разговор по телефона каза,че ще вземе 35 лв...когато се срещнах с нея..ми каза че имам направена магия и трябва да и платя 350 лв,за да ми я развали..и след това да ходя при  нея 10 дена-10 сеанса зпо 35 лв за всеки сеанс...След прегледа ми взе 45 лв и по време на "диагниостиката" овърташе за всичко,което я питах..като депутат ..
Като я видях се бече наки4ила цялата със злато..като "влашка циганка" и каза,че всичко,което  казва и е продиктувано от Бог..сиг и това да взима пари....
Ако има някой излекуван от нея...да пише...ще го черпя  Laughing Laughing Laughing
Само глуповите хора могат да идат при нея... :д  не си давайте парите напразно..нищо не познава...поредната шарлатанка

# 10
  НАЙ ГОЛЯМАТА ШАРЛАТАНКА

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Това Тоти ли е всъщност?

# 12
  • Мнения: 1
Здравейте!
Искам и аз да се включа в настоящата тема, като предварително се извинявам, че поста ми ще е толкова дълъг. Искам също така да отбележа, че ще изкажа само личния си опит и мнение, без да се опитвам да налагам каквото и да било.
Искам да Ви разкажа една история:
Беше пролетта на 1996г., и аз съм била на 15г. Една сутрин се събудих и чух майка ми да говори по телефона. Обясняваше, че си е напипала някаква бучка на гърдата и е ходила на лекар. Бяха и казали, че ще и правят мамография и биобсия, за да установят дали образуванието е доброкачествено или злокачествено. Никога няма да забравя този ден в който за първи път в живота си осъзнах, че може да остана без майка.
Ето какво се случи след този ден: направиха биобсия на майка ми и се установи, че образуванието е доброкачествено. Голямо беше колкото едър орех. Оказа се също, че има малко по-малко такова образувание и в другата гърда. Стандартно и насрочиха дата за операция.
И тогава се случи чудо /поне за нашето семейство е чудо/. Чудото се казва Боряна Тотева. Мама посети жената - скенер и тя и постави диагноза - доброкачествени ракови образувания и в двете гърди. Мама казва, че замалко да припадне когато и поставила диагнозата. Посещава я и провеждаха сеанси в продължение на 30 дни. Наистина беше много трудна и продължителна процедура, но резултата беше на лице - след 30 дни нямаше нищо от раковите образувания. Мама отново отиде на лекар и те се чудиха къде са бучките в гърдите й. Имаме дори снимки на гърдите преди и след проведеното лечение. Единственото, което е останало е удебеление на млечния канал, където са били раковите образувания.
За мен Боряна Тотева е жена - чудо.
На мен също ме е помагала много и дори мога да кажа, че е излекувала синузита ми.
Естествено е не всички които са  я посещавали да са доволни. Аз никога не забравям, че тя все пак е човек, но аз ще съм и благодарна цял живот заради това което е направила за семейството ми.
За тези които се интересуват ще кажа, че най - силната й страна е поставянето на диагнози. Тя вижда органите в човешкото тяло. И когато може да помогне - помага, а когато не може - казва да се отиде при специалист и много често ориентира към някой добър лекар.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Маринова, познавам Тотева лично покрай една телевизия и мисля, че започна да работи след 2000 година. За способностите й нямам впечатление де.

# 14
  • Мнения: 3
 здравейте
искам да споделя и моята история.преди година хдих при боряна тотева.проблемат ми беше че неможех да си имам приаел,винаги като ходих извесно време с някое момче ме зарязваше.поисках от боряна тотева да ми напви прочистване аура и кодировка за успех на мен ина мояа нов приател който познавах от месец.боряна тотева такамее кодиала с моят приател ,че дори ида искам да се разделя с него немога нито той може даси тагне от мен.

искени благодарности към боряна тотева

Общи условия

Активация на акаунт