Пак за овулацията.

  • 2 159
  • 9
  •   1
Отговори
Здравейте и от мен,искам да ви питам да ми обясните нещо че много се оматах този месец, значи по график овулацията ми трабва да бъде на 03.05.2008 аз я засичам обикновено с появата на сервикална слуз, тестове за овулация и уредчето за слюнката която става на кристалчета (мезду другото много е добро)това ми е втори месец на засичане парвия и тестовете и уредчето и сервикалната слуз бяха по едно и също време даже и я усетих овуто обаче този месец вече сме 2.05.2008 уредчето ми показва фертилни дни това е нормално то по принцип засича от 3-5 дни фертилност, сервикалната слуз ми беше с консистенция като белтък преди два два-три дни и свърши но тестовете до снощи не отчитаха две черти та въпроса ми е не е ли от всички тези методи сирвикалната слуз която трябва да е показателя и най верния обозначител на наближаваща овулация или аз пак нещо не съм разбрала както трябва и ви моля да кажете вашето мнение кога ще бъде или била тази ову.

# 1
  • Мнения: 1 054
Най-сигурния метод за мен е фоликулометрията... цервикална слуз някои жени дори нямат... тя е най-малкото и последно нещо, по което да си сигурна за овулация. Това според мен обаче. Какви тестове ползваш?

# 2
  • Мнения: 1 334
От всички тези методи цервикалната слуз която трябва да е показателя и най верния обозначител на наближаваща овулация
Цервикалната слуз не е най-верният показтел за фертилност!!!

# 3
Tеста ми е от тези елетронните за многократна употреба. За сеpвикалната слуз и аз така си мислех ама не бях сигурна. Как съм се заблуждавала само досега че сервикалната е най важен показател а толкова много съм изчела тук из форума относно признаците на овулация. Знам само че според мен още не ми е минала овулацията защото обикновено след нея гърдите ми стават твърди и болезнени а това още не се случило за сега.

# 4
  • Мнения: 44
а базална температура следиш ли, какво е положението на цервикса? 
cameron, най-сигурно се проследява овулацията на екран - с фолликулометрия.
Иначе сравнително верен отговор можеш да намериш и по разположението и твърдостта на шийката на матката. Другото са ти го казали вече момичетата.

# 5
Може ли някой да ми каже как се казват тези тестове за овулация за многократна употреба!??
От скоро се опитваме да правим бебе, но се оказа не толкова лесно и реших като първа стъпка да си купя тест! newsm78

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Многократен тест за овулация е Джулия-изследва слюнката

Разгледай това http://www.bilkprom.com/prod.php?id=6

# 7
  • Мнения: 7 263
Многократен тест за овулация е Джулия-изследва слюнката

Разгледай това http://www.bilkprom.com/prod.php?id=6

А колко е точен?
Има ли някой със сигурност добри отзиви за него - иначе на пръв прочит звучи повече от добре.

# 8
  • Мнения: 674
Може ли някой да ми каже как се казват тези тестове за овулация за многократна употреба!??
От скоро се опитваме да правим бебе, но се оказа не толкова лесно и реших като първа стъпка да си купя тест! newsm78

Моето мнение е да почнеш с обикновенните тестове за ову,а пък защо не и с фоликулометрия,тъкмо ще се следи и лигавицата и е по-достоверно Wink

# 9
  • Мнения: 1 085

Моето мнение е да почнеш с обикновенните тестове за ову,а пък защо не и с фоликулометрия,тъкмо ще се следи и лигавицата и е по-достоверно Wink
Да така е най - добре да направиш. Peace

Общи условия

Активация на акаунт