Отказва да суче през деня:(

  • 364
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 609
Яна от известно време немога да я накарам да суче през деня,само сутрин и вечер.Ако не и дам пюре може да стои гладна,но не ще и не ще... ooooh!Гърдите ми стават едни бомби Embarassed Rolling Eyes,изцеждам по мъничко,но това като че ли не помага.Напрегнати са и се чувствам странно Thinking
Не пия много течности и очаквах да вляза лесно в новия режим,но май това няма да стане така  #Crazy.Вече се чудя,какво да правя newsm78  newsm78  newsm78.

# 1
  • Мнения: 1 034
И Христо от два-три месеца отказва да суче през деня, но не съм имала проблеми с гърдите. А иска ли да пие изцедената кърма?
Ядеш ли храни, които стимулират лактацията?
Ако приемаш нещо хомеопатично за намаляне на лактацията, не се знае дали няма да спре изцяло!
Не мога да предложа решение на проблема, само ти пожелавам бързо да се справите, защото поне на мен ми е страшно неприятно изцеждането!

# 2
  • Мнения: 3 161
Едното решение е да цедиш в средата на деня (когато се напомпиш) и да го слагаш в пюрето. От друга страна, вече е голяма и ако скоро тръгваш на работа, това ще ти дойде много удобно. Ще видиш, че постепенно и тялото ти ще се настрои към новия режим. Аз сега мога да отсъствам по 7-8 часа дневно и не се препълвам, докато нощем продължавам да отделям достатъчно и си кърмя през 3-4 часа.

# 3
  • Мнения: 2 609
А иска ли да пие изцедената кърма?
Ядеш ли храни, които стимулират лактацията?
Ако приемаш нещо хомеопатично за намаляне на лактацията, не се знае дали няма да спре изцяло!

Не съм пробвала да и давам изцедена кърма,но мисля,че няма да я пие,тя не е пила нищо друго освен вода от шише Rolling Eyes
Не ям нищо,което да повишава лактацията и не пия нищо да я намаля  Thinking
Едното решение е да цедиш в средата на деня (когато се напомпиш) и да го слагаш в пюрето. От друга страна, вече е голяма и ако скоро тръгваш на работа, това ще ти дойде много удобно. Ще видиш, че постепенно и тялото ти ще се настрои към новия режим. Аз сега мога да отсъствам по 7-8 часа дневно и не се препълвам, докато нощем продължавам да отделям достатъчно и си кърмя през 3-4 часа.
Няма да тръгвам скоро на работа,така че не е проблем за мен да си я кърмя още и през деня,но...тя явно е решила друго Thinking ooooh!

# 4
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
А преди дневния сън (на тази възраст спи сигурно поне 2 пъти)? Как заспива?

# 5
  • Мнения: 2 609
Офф,това е другата ни болна тема,през деня спи 1 път и то 1/2 час ooooh!.Заспива като се гушкаме.

Общи условия

Активация на акаунт