Mоите деца са си ми най-интересни. А вашите?

  • 11 641
  • 358
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 757
Не знам тукашните деца ли са скучни и свръх нормални или моите не са като ората, но определено наблюдавайки бебетата и децата покрай мен мога да си умра от скука. Всичките са някакви кротки и гледат умно, усмихват се когато трябва, правят каквото се очаква от тях или пък просто гледат като треснати. И на външен вид изглеждат доста скучновати. Моите всичките са различни едно от друго, но всяко си е башка. Всичките си имат много силни отличителни белези във външен вид, характер, поведение и ми се струва, че не могат да останат незабелязани в тълпата. Освен това ми иглеждат по-хубави от другите. Не че са красота неземна и не че другите са грозни, но просто в чуждите няма нищо, а моите са някак си чаровни. Вие имате ли подобни наблюдения за вашите деца? Интересно ми е и дали има родители, които мислят обратното, че децата им са грозновати, скучновати и т.под.  Blush

# 1
  • Мнения: 46 434
Не знам тукашните деца ли са скучни и свръх нормални или моите не са като ората, но определено наблюдавайки бебетата и децата покрай мен мога да си умра от скука. Всичките са някакви кротки и гледат умно, усмихват се когато трябва, правят каквото се очаква от тях или пък просто гледат като треснати ...

И аз искам такова  Tired

За моето, нищо, че си е мое, мисля, че съм обективна, например, не е най-умното, което познавам   Rolling Eyes има други, които схващат много по-бързо от нея, но пък не може във всичко да е най, нали  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 5 940
Ти ме уби с тази тема. Обективно погледнато моето е най-хубавото Laughing Joy Joy Joy. Изключително диво, чаровно, умно, непредсказуемо. По невероятно интелигентен начин сяда в пръста, бърка и яде с двете ръце, цапоти си панталоните с вангоговски шарки, но понякога е почитател и на абстрактното изкуство. Яде като прасенце, бърка в копанята . Нон стоп в момента вика дай, дай, дай за мишката на компютъра и постоянно ме заплашва всеки момент да го рестартира, затова спирам  Laughing

# 3
  • Мнения: 3 367
Аз мисля обратното-не са нито най-умните по обективни данни,нито най-хубавите според моя вкус. Това не ги прави по-малко уникални или обичани. Дали ще се отличат от тълпата си зависи само от тях,а не от моето мнение по въпроса.

# 4
  • Мнения: 6 206
Почти не познавам майка, за която нейното гардже да не е най-най...
Да, моето е най-хубавото, е, има и много други много хубави, много са ми сладки, но моето има най-хубавите очи, носле, усмивка. Абе красавец.
Много е умен- не познавам дете с такъв богат речник. Оправен, оперен, с чувство за хумор, любимец на махалата.
Сигурно съм много смешна в очите на другите, както и на мен разни майки са ми смешни с претенциите си за отрочетата. Обаче той си е той...
За всяка майка сигурно е така.

# 5
  • Мнения: 183
Естественно че са най-хубавите,най-умните,най-възпитаните,и същевременно най-палавите,най-хитрите и пр. и пр.И всеки ден ме изумяват с нещо ново?!То ние с баща им и за това ги подкарахме по бройката...Решихме че това е нещото което най-добре умеем да правим-деца,и... Laughing Laughing Laughing

# 6
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Пак си прочети приказката за гарджето.  Laughing Ясно е, че всяка майка (и татко) смята своите деца за най-невероятните човешки същества.
Лично на мен всички деца са ми интересни, обичам да ги гледам и подслушвам, много са забавни. Но не всички са ми симпатични. Има и дечица, на които ако им бях майчица... Ох, леле. Вероятно родителите им се опиват от мисълта, колко прекрасни същества са създали и решават да приключат въпроса само със създаването.  ooooh!

# 7
  • Мнения: 5 391
Мне, не възприемам децата си нито като най-красиви, нито като най-умни.

# 8
  • Мнения: 4 290
Моето дете ми е най-мило. Не мисля, че е най-умен, най-красив и изобщо най-най, но е МОЕТО дете и няма друго като него. Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 2 956
Всички сте в голяма грешка.Моето дете е НАЙ Wink

# 10
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Може да не са най-красивите и най-умните, но не мога да си представя по-сладки от моите Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 4 965
Мне, не възприемам децата си нито като най-красиви, нито като най-умни.


И аз така, но пък им се радвам и им се възхищавам, когато се справят с някоя трудност. Всъщност, има нещо, в което са най: те са най-самостоятелните и най-инатливите деца, които познавам. Laughing
Ама са си моите деца и ги обожавам, а на чуждите почти не обръщам внимание - не съм голяма почитателка на хлапетата и не примирам при вида на чуждо дете...
И са уникални - дори в сравнение една с друга. Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 2 090
И за мен като за всяка майка моето дете е уникално Heart Eyes.Но честно казано не забелязвам скучни и послушни дечица около нас,напротив-имам чувството че всички са от палави по-палави и щури PartyА за хубост определено мога да кажа че сина ми е идеала ми за мъж Mr. Green,за това колко е умен не мога да съдя още,ама е голям хитрушко Wink Hug

# 13
  • Мнения: 5 940
Темата е ужасно искрена. Самопризнание. Браво на авторката за откровеността. Няма родител, който да смята собственото си дете за безинтересно и скучно.Темата ще събере мнения в този дух. Не може да е иначе.

# 14
  • София
  • Мнения: 62 595
Като с бебетата в родилното отделение е - на чуждите хора всички бебета в голямата стая им изглеждат еднакви, но всяка майка си познава бебето. Така сме програмирани от природата и това ни пази.

Темата може да се разгледа и от друга гледна точка. НикиФин живее в чужда страна, където традициите при възпитанието на децата и изобщо поведението на хората са много по-различни от нашенските. Вярно е, ние сме по-склонни да даваме израз на емоциите си, но това в техните очи може да ни прави невъздържани и инфантилни. Така и на нея чужбинските деца да й изглеждат твърде уравновесени само, защото са възпитани да не изразяват външно емоциите си.

Общи условия

Активация на акаунт