Как от младата любовница станах ненужна стара вещ

  • 8 961
  • 62
  •   1
Отговори
Ницше е казал,че това което не ни убива ни прави по-силни .Но не знам дали е така.Преди 2 години се влюбих лудо в много по-възрастен мъж от мен,женен ,и с 13-годишна дъщеря.Но за мен това не беше важно .Жена му го беше напуснала с детето преди години и сега живее в чужбина.А неговата слава на женкар разтеше и бе растяла години наред когато аз реших ,че този мъж трябва да е мой.И го направих Той стана мой ,или аз така си мислих .Месеци аз го  ухажвах и той не се противеше ,но виждах ,че го прави някак без интерес .След няколко месеца вече бях младата любовница,която досаждаше по телефона и се тръшкаше колко е самотна и нещастна,но той не ме остави и ми каза колко много ме обича и аз вярвах до днес.Винаги съм знаела,че не съм единствена,но тайно се надявах да се лъжа и всеки път си казвам,че се лъжа“Но сега той е в чужбина по работа за около 20 дни ,а жената при която посещава често на работата не е зад бюрото си ,а на почивка.А аз младата,красивата,умната,разкошната стоя и плача у нас.Моля ви !!!Много искам да поговоря с някого .... Cry

# 1
  • Мнения: 15 223
говори мила - кажи си какво ти тежи  Hug Hug Hug

# 2
  • Мнения: 141
Мила ани,
мога само да кажа, че вълка козината си мени, но нрава си- не. Щом той винаги е бил любител на дамите, той няма да се промени. Един мъж се променя само и единствено когато е влюбен.
Докато ти го обсипваш с внимание, той ще те приема за даденост. Просто ако имаш сили да страниш от него за известно време смятам, че ще е най- добре. Тогава предполагам, че ще си смените ролите и той ще почне да те търси настойчиво. Естествено това са само мои догадки.
Много е лесно да се говори отстрани и да се дава акъл, но не е лесно човек да реши как да постъпи, когато мислите му са замъглени от чувства. От това, което ти ми разказваш, не мисля, че този човек е за теб. Той те кара да се чувстваш нещастна, а ти си в ситуация, че едва ли не просиш неговото внимание и любов. Направи така, както сметнеш за добре и както ще се чувстваш най- щастлива.
Има една много хубава книга " Мост през вечността" на Ричард Бах.. Там главния герой беше голям плейбой и женолюбец. Беше се променил трудно и то след като се беше влюбил.

Желая ти успех!

# 3
  • София
  • Мнения: 128
И аз мисля като Gorska_Kitka... просто спри да го търсиш за известно време да видиш как сам ще си дойде при теб, сега те приема за даденост и нищо повече, че си му в кърпа вързана, че винаги си му под ръка и т.н. .. бъди малко недостъпна и ще видиш как сам ще дотича при теб и ще започне да ти се умилква...
Желая ти успех! Hug Hug Hug

# 4
  • Мнения: 2 005
Щом си млада, значи имаш време да оправиш всичко!?!? БЯГЯЙ! Т.е. не му мисли много! От написаното от теб разбирам, че си доста чувствена. Такава жена не би могла да остане без внимание в бъдеще. Само трябва да се отдалечиш от този, безперспективен за теб индивид. Успех!   bouquet

# 5
  • Мнения: 420
Намекни му, че е доста възрастен за ТЕБ. Mr. Green

# 6
  • Мнения: 950
аз реших ,че този мъж трябва да е мой    Е това ти е била грешката  Wink и не си имала време да се замислиш че е глупаво да гониш ти и да се унижаваш и ядосваш че не ти обръща внимание вместо ти да бъдеш ухажваната и уважавана 
Щом си знаеш стоката вземи си багажчето и си оправи живота, а него не го мисли  Peace  аз също съм на мнение че този тип хора не се променят / много малък процент има от променените/
Едно време и мен се опитаха да ме оплетат в такава мрежа ама  Naughty  избегах навреме и  затова ти пожелавам да се пребориш с твоето изкушение  Peace 
Живей за теб  Hug  и си върни усмивката . Simple Smile

# 7
  • на майната си
  • Мнения: 424
... аз младата,красивата,умната,разкошната ...


Не знам за младите, красиви и разкошни Wink, но умните жени със сигурност не се унижават така.

# 8
  • Мнения: 25 441
А аз младата,красивата,умната,разкошната...

Забрави "скромната"...  Mr. Green

# 9
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Скарлет О'Хара,
намали си аватара и разкарай дъртия пергиш.
Жалко е младо, красиво, умно и прочие разкошно момиче да рони сълзи по стар коцкар.

# 10
  • Мнения: 1 559
Ницше е казал,че това което не ни убива ни прави по-силни .Но не знам дали е така.Преди 2 години се влюбих лудо в много по-възрастен мъж от мен,женен ,и с 13-годишна дъщеря.Но за мен това не беше важно .Жена му го беше напуснала с детето преди години и сега живее в чужбина.А неговата слава на женкар разтеше и бе растяла години наред когато аз реших ,че този мъж трябва да е мой.И го направих Той стана мой ,или аз така си мислих .Месеци аз го  ухажвах и той не се противеше ,но виждах ,че го прави някак без интерес .След няколко месеца вече бях младата любовница,която досаждаше по телефона и се тръшкаше колко е самотна и нещастна,но той не ме остави и ми каза колко много ме обича и аз вярвах до днес.Винаги съм знаела,че не съм единствена,но тайно се надявах да се лъжа и всеки път си казвам,че се лъжа“Но сега той е в чужбина по работа за около 20 дни ,а жената при която посещава често на работата не е зад бюрото си ,а на почивка.А аз младата,красивата,умната,разкошната стоя и плача у нас.Моля ви !!!Много искам да поговоря с някого .... Cry



Що пък любовница newsm78...ти си просто една приятелка...
Любовнива ще си ако той е женен...eeeeе..разбирам че си малка,ама чак пък толкоз за да не правиш разлика. Wink
Ми кво да ти кажа,както винаги съм казвала,кой каквото си надроби тва ще сърба. Whistling
Имаш избор,и той е пред теб...можеш просто да спреш да го искаш Crossing Arms...,защото съм сигурна че има някакава материална изгода във всичко това... ooooh!
Млада, красива ...това не са единствените критерии за да бъде един мъж с теб Naughty...но ако не кацнеш на земята,няма как да го разбереш Crazy

# 11
Мило хубаво и самотно момиче, с малко житейски опит и което тепърва ще научаваш нещата от живота - спри да се тръшкаш. Не са се свършили мъжете, хеле пък от тоя тип дърти коцкари. Какво да ти кажа, ако искаш да останеш с него трябва да направиш няколко неща:
1. Да приемеш, че не си единствена /може да ти се струва, че се държи страхотно към тебе, но той е такъв към всички жени и затова ги е уплел в мрежите си.
2. Да приемеш, че е полигамен, не може с една жена и ти няма как да го хванеш /ами не ти и трябва/
3. Да престанеш ти да го търсиш и да предизвикваш ревността му. Въпреки че, тук може да се получи нещо такова
/На такъв човек непукис никога няма да можете да му направите напук защото той не позволява това.Ако ти си с него и хванеш друг за отмъщение то не го боли,мисли или страда защото той веднага решава-че си парцал,глупава и безинтересна и не си за него........Така че внимателно с ревността/  bouquet
 Успех момиче, я виж какво хубаво време е навън я се нагласи и отиди да пиеш някъде наблизо или далече кафе, може пък някой ранобуден юнак /не Рет Бътлър/ да те чака там.

# 12
  • Мнения: 22 343
Ти си знаела какъв е още когато сте се запознали. Не виждам сега за какво са тези драми.
Има си мъже женкари, има и такива, които не са. Ако ти се живее с такъв, действай, ако не, просто намери някой друг.

# 13
  • Мнения: 378
... аз младата,красивата,умната,разкошната ...


Не знам за младите, красиви и разкошни Wink, но умните жени със сигурност не се унижават така.
newsm62 newsm62 newsm62 да,да

# 14
  • Мнения: 59
Смятам , че женкарите никога не се променят .... съвет: По-добре не се занимавай с него...!!!

Общи условия

Активация на акаунт