пудрата на Авен

  • 2 841
  • 7
  •   1
Отговори
Ползвали ли сте пудрата на Авен за мазна кожа и какво ви е мнението за нея?

Последна редакция: сб, 03 май 2008, 13:58 от daridi

# 1
  • Basel
  • Мнения: 65
Знам, че имат само фондьотени,за първи път чувам за пудра може би е нов продукт newsm78

# 2
  • Мнения: 779
 и добре зву4и -пудра авен newsm78

# 3
  • Мнения: 1 875
Има, има, при това е крем-пудра,  слънцезащитна, че и водоустойчива..

# 4
  • Мнения: 32
Аз я ползвам в момента и ми допада. Прилича на ФДТ-мус или на 2в1. Лошото е, че много бързо свършва, а цената е доста висока - 36,00 лв. Аз я нанасям с пръсти, защото ако слагам с гъбичката, повечето остава по нея.
Аз съм с мазна кожа и засега не лъсвам от пудрата, но пък още не е станало достатъчно горещо.
Цветът ми идва малко тъмен, но се надявам скоро да придобия тен.

# 5
  • Мнения: 630
И аз я гледах преди време, но така и не я взех. Струва ми се много тъмна, а аз съм призрачно бяла. Пък и прочетох, че е много неикономична. Според мен не си струва

# 6
  • Мнения: 31 123
Има и светли нюанси в аптеката в мола. Пудрата е с висок фактор, неикономична, но добра.  Покривна е. На мен не ми харесва, че има някакъв аромат, който усещам и ме дразни. Изписват  я обикновено дерматолози и изказват страхотно мнение. За всеки ден не е много подходяща или трябва да имаш и друга по-лека.

# 7
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Прилича на ФДТ-мус или на 2в1. Лошото е, че много бързо свършва, а цената е доста висока - 36,00 лв. Аз я нанасям с пръсти, защото ако слагам с гъбичката, повечето остава по нея.
Аз съм с мазна кожа и засега не лъсвам от пудрата, но пък още не е станало достатъчно горещо.
Цветът ми идва малко тъмен, но се надявам скоро да придобия тен.

Няма какво повече да добавя, напълно неикономичен продукт, а и доста бързо се "износва" на лицето. Плюс това лъсва след 1-2ч    Confused

Общи условия

Активация на акаунт