боди с метални копчета

  • 2 603
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 217
Сдобих се с 4-5 бодита и сега дълбоко им се чудя, защото са с тик-так копчета, метални. Е, това не ми се струва разумно да се облече на голо на бебето. Първо взех едни китайски от Джъмбо, които имат копчета само отдолу, т.е. върху памперса ще попаднат. обаче те се обличат през главата. После взех едни на Вис Виталис и на Сали / или Сани беше, нещо такова/ с копчета отстрани, за да не ги обличам отгоре, обаче тия копчета ме смущават много.  И всичките са с едни твърди етикети отвътре, зашити за шева на дрехата. Ако ги отпоря, бодито се разпаря и то, ако ги срежа, може да остане нещо твърдо да стърчи. Що не мислят тия хора като шият за бебета?

# 1
  • Мнения: 4 916
Сдобих се с 4-5 бодита и сега дълбоко им се чудя, защото са с тик-так копчета, метални. Е, това не ми се струва разумно да се облече на голо на бебето. Първо взех едни китайски от Джъмбо, които имат копчета само отдолу, т.е. върху памперса ще попаднат. обаче те се обличат през главата. После взех едни на Вис Виталис и на Сали / или Сани беше, нещо такова/ с копчета отстрани, за да не ги обличам отгоре, обаче тия копчета ме смущават много.  И всичките са с едни твърди етикети отвътре, зашити за шева на дрехата. Ако ги отпоря, бодито се разпаря и то, ако ги срежа, може да остане нещо твърдо да стърчи. Що не мислят тия хора като шият за бебета?

А ти помисли ли докато ги купуваше?

# 2
  • София
  • Мнения: 1 524
Че то повечето са такива, ние проблеми нямаме, етикети също рядко режа. Пожелавам ти и вие да нямате проблеми с металните копченца.

# 3
  • Мнения: 2 132
И моите повечето са с метални и нямам проблем.  Peace

# 4
  • Мнения: 22 343
досега не съм обличала боди на голо,слагам и блузка, моите имат копчета или отдолу, или отзад. не виждам проблем бодито да се облича през главата

# 5
  • Мнения: 1 483
досега не съм обличала боди на голо,слагам и блузка, моите имат копчета или отдолу, или отзад. не виждам проблем бодито да се облича през главата
и аз така

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 149
Няма никакъв проблем, че са с метални копчета/ разбира се, ако не решиш да го изгладиш и веднага да го сложиш на мъничето/. Нашите бодита са почти всички с такива, а тези които са с нормални копчета са по-неудобни, защото понякога се откопчават . Аз лично обличам бодито на голо, не виждам смисъл от блузка отдолу.

# 7
  • у нас
  • Мнения: 660
Сдобих се с 4-5 бодита и сега дълбоко им се чудя, защото са с тик-так копчета, метални. Е, това не ми се струва разумно да се облече на голо на бебето. Първо взех едни китайски от Джъмбо, които имат копчета само отдолу, т.е. върху памперса ще попаднат. обаче те се обличат през главата. После взех едни на Вис Виталис и на Сали / или Сани беше, нещо такова/ с копчета отстрани, за да не ги обличам отгоре, обаче тия копчета ме смущават много.  И всичките са с едни твърди етикети отвътре, зашити за шева на дрехата. Ако ги отпоря, бодито се разпаря и то, ако ги срежа, може да остане нещо твърдо да стърчи. Що не мислят тия хора като шият за бебета?
Не виждам какво чак толкова страшно има в цялата описана ситуация,че чак и тема да се пусне  Rolling Eyes Метални капси върху голо бебе и какво,да не би да са ръждиви или бодливи.Нашите бодита всичките са на NEXT,H&M и Prenatal и всичките са с метални капси.Отгледах двете си деца с "металните капси" и нищо им няма.Живи и здрави са(да отбележа че и двете са с много светли и чувствителни кожи).
Явно много се вживяваш като за първо дете,а какво ще стане тогава,когато ще ви се наложе да играете с играчки?Няма да му купуваш такива,за да не се нарани ли.Карай го по-спокойно,защото иначе ще се изтормозиш от такива преживявания като с "капсите"  Peace

# 8
Преди сме имали бодита на Вис Виталис,не намерих нищо притеснително в материята им или капсите,нормални са за тези им пари.пСега ползваме само маркови дрехи и бодитата ни са 90% на Next,Mothercare...всички вам познати марки...вси4ки са с капси отдолу на памперса,няма как да стигнат до кожи4ката на детето,нали все пак е с памперс Peace.....а колкото до етикет4етата-отрежи ги мн внимателно за да не окапазиш дрешката Peace....Идеята ми беше 4е щом маркови дрешки са с метални капси,зна4и е съвсем нормално нещо,все пак са минали през тестове и стандартизация   bouquet
Обличай смело и не се коси за нищо   bouquet

# 9
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Какъв е проблема с металните копчета тик-так? Не съм срещала друг тип. Просто някои имат боя в/у метала, а етикетите, ако те притесняват, режеш. Аз лично ги оставям, не пречат на малката.

# 10
  • Мнения: 2 231
Какъв е проблема с металните копчета тик-так? Не съм срещала друг тип. Просто някои имат боя в/у метала, а етикетите, ако те притесняват, режеш. Аз лично ги оставям, не пречат на малката.
  202uu

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Почти всички качествени бодита са с метални копчета.Не виждам проблем newsm78 Явно е от бремеността Wink Леко раждане!
досега не съм обличала боди на голо,слагам и блузка, моите имат копчета или отдолу, или отзад. не виждам проблем бодито да се облича през главата
Поредният постинг,който ме изумява в тази тема.Бодито е бельо.Как точно слагаш блузка отдолу?!Приемам,че бодито е с дълъг ръкав и слагаш отдолу блузка с къс или потниче.А лятото под боди потник какво ще сложиш

# 12
  • България, Велико Търново
  • Мнения: 213
и ние нямаме проблеми с металните копчета, дори ги предпочитам пред обикновените, защото по-бързо се обличат. Ако толкова те притесняват тези копчета, вземай от бодитата които имат копчета само отдолу, а деколтето им е по-широко!

# 13
  • Мнения: 3 306
Какъв е проблема с металните копчета тик-так? Не съм срещала друг тип. Просто някои имат боя в/у метала, а етикетите, ако те притесняват, режеш. Аз лично ги оставям, не пречат на малката.
  202uu
     Peace 

# 14
  • София
  • Мнения: 43 903
Какъв е проблема с металните копчета тик-так? Не съм срещала друг тип. Просто някои имат боя в/у метала, а етикетите, ако те притесняват, режеш. Аз лично ги оставям, не пречат на малката.
  202uu
     Peace 

Съгласна съм....
Само ест не ги затопляй на радиатор или печка преди обличане, защото ще опариш детето...иначе не знам какъв ти епроблема с тик-так...., представям си да трябващо на ритащото си ревящо бебе/дете да закопчавам нормални копчета....а и как ли щяха да му у0биват....

Общи условия

Активация на акаунт