Разтройство вече 5 ден???

  • 2 513
  • 25
  •   1
Отговори
Здравейте,
Моят син има разстройство вече 5 ден.На кърма и пюрета сме и ни никнат горни зъбки.Давам му ентерол и смекта,ама промяна никаква.От два дена сме само на кърма, ака по 6-7 пъти на ден, воднисто-слузесто и зелено.Дали да не отида на консултация, по телефона ми казаха ,че вероятно е от зъбките, ама незнам.Иначе малкия не изглежда на болен,само дето го дразнят зъбките и е раздразнителен.Вие какво мислите newsm78

# 1
  • Мнения: 2 131
Какъв телефон?! Отивай на лекар, за да прегледа детенце!  Peace Разстройството може да бъде много опасно, особено за дете, и при положение, че продължава вече пет дни и явно не се повлиява от медикаменти. Много е важно да даваш течности, за да не се обезводни.
Когато Алекс имаше разстройство му давах само лечебна Хумана /ама аз не съм го кърмила, де/.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 891
Аз бих завела детето да го види лекар.

# 3
  • Мнения: 7 201
Аз бих завела детето да го види лекар.
Peace И спри засега пюретата.

# 4
  • Мнения: 2 478
Наистина заведи дететце на лекар и то скоро.
Когато моят син имаше разстройство,му изписаха 2 вида прахчета,някакво оризово сокче на Хипп и ограничихме определени храни.
Така че разстройството не е безобидно,още повече щом продължава 5 дни.
Успех1

# 5
  • София
  • Мнения: 1 524
Отивайте на лекар и пиши как сте.
Опасно е обезводняването - много течности давай.

# 6
  • Мнения: 1 674
Отивайте на лекар и пиши как сте.
Опасно е обезводняването - много течности давай.
Peaceи ще чакаме новини за детенцето

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 857
На сина ми при такива случаи помага единствено Ентерол-а. Последния път по съвет на лекаря му давах и чай от шипки.
Отивайте на лекар и пиши как сте.
Опасно е обезводняването - много течности давай.
  Peace

# 8
  • Мнения: 686
Отивай по-скоро на лекар.Давай много течности и спри пюретата

# 9
  • Мнения: 2 005
Миличка , това е доста време 5 ден , така че е опасно  Naughty Отивайте на лекар , защото ще се обезводни детето  Sad Давай по- малко , но по - често течности  newsm78

# 10
  • Мнения: 135
Ако искаш пробвай да му дадеш водичката от сварен ориз,прецедена разбира се-повярвай помага!Но най добре е да отидеш на лекар,за да установи на какво се дължи това,а и давай на детето повече течности-най добре вода,а не сок, защото някои сокове разхлабват-за да не се обезводни.

# 11
  • Мнения: 6 441
Моят син също имаше такова разстройсво от зъбките  Peace
Изписаха ни прахчета,сокчето на Хип(моркови и ориз) и само се кърмехме-друга хране не му давах  Peace
Заведи го на лека да го прегледа  Peace

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Отивайте на лекар и пиши как сте.
Опасно е обезводняването - много течности давай.
Peace

# 13
  • Мнения: 9 973
то много лесно се казва `От зъбките е`
заведи детето на преглед,има дежурни лекари

# 14
  • София
  • Мнения: 1 371
При нас имаше същия проблем като и растяха долните зъби. Имаше разстройство за по няколко дни - акаше по 6-7 пъти, докато не избиха зъбите - може би за около 3-4 седмици. Водих я на лекар и на гастрентеролог даже. И двете бяха категорични, че е от зъбите, защото детето си беше жизнено и добре. Просто в дните, когато имаше разстройхво и давах само оризова каша, безмлечна и много течности - сок от шипка, овара от ориз. Малката тогава беше на 6 и половина месеца. Разстройството престана изведнъж като с магическа пръчка и оттогава си ходи само по веднъж дневно. Просто наистина се оказа от зъбите. Дано и при вас е така.

Общи условия

Активация на акаунт