Не занм какво става

  • 1 229
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 89
Здравейте в момента имам някакво странно кафяво течение.Така сега ще ви разкажа всичко за изследванията който са ми правили юни месец 2007 тръгнах по доктори откриха ми пкя предписаха ми дуфастон,метергин(защото ми идваше през 2 седмици),фемоден пих го един месец през това време имах постоянно това кафяво течение гинеколожката ми каза че е от хапчетата.След това отидох при друга лекарка тя пак ми изписа противозачатъчни диане 35(напълнях 7 кг от тях ) пих ги един месец и пак на контролен тя ми каза,че съм се изчистила(тези изследвания съм ги правила в правителствена болница)Така след няколко месеца отидох в частен кабинет прегледа ме каза че вижда поликистози но те щели да се пукнат при ову-то направи ми цитонамазка на другия ден ми излезе резултата ето какво пишеше (Многослоен плосък и цервикален епител без морфологични промени,масово левкоцити.данни за ендицервицид ПАП 3 а)обадих се на една лекарка в правителствена и тя ми каза че това е невъзможно да го имам отидох при нея направи ми цитонамазка и за хламидия всичко беше ок,но тогава не знаех на кои да вярвам.И от януари ми идва в интервал от 7 до 14 дни а от последния път като ми дойде продължи около 8-9 дена и след това имам постоянно кафяво течение.Моля ви помогнете ми мн съм объркана  Cry

# 1
  • Мнения: 2 131
Според мен, търси друг лекар. Това, което описваш за мен не е нормално и трябва да се предприемат мерки. Разбира се, това в никакъв случай не означава, че имаш сериозен проблем. Но със сигурност означава, че трябва да се разбере от какво е.   bouquet
От януари досега пила ли си медикаменти? Понякога хормоналните таблетки водят до подобни отклонения.
И още нещо. Ако си над 30 г., съдейки по ника ти... Чувала съм за жени, при които менопаузата започва много рано и в началото има точно такива оплаквания.
Но това, разбира се, са си някакви мои разсъждения. Пожелавам всичко да е наред  bouquet

# 2
  • Мнения: 89
Не не не съм над 30 аз съм на 17 пила съм за последно противозачатъчни май малко преди Коледа и от тогава го имаше нередовния цикъл,но без течение лекарите го отдаваха на изчистването на организма от хапчетата,но то вече мн продължава.Частната лекарка ми предписа Polygynaxi(след като излезе цитонамаската)вагинални таблетки сложих ги веднъж и лекарката от правителствена ми каза да не ги слагам повече защото ми няма нищо.

# 3
  • Мнения: 2 131
Извинявай, подведох се по ника ти - 77.  Grinning

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Състоянието ти в никакъв случай не е нормално. Напълно е възможно да имаш бяло течение, което е сигнал за възпалителен процес. Тук няма как да ти помогнем. Задължително отиди на лекар.

# 5
  • Мнения: 91
Искрено ти съчувствам. Аз имах пробем с поликистозните яйчнизи изписаха ми диане 35, но преди това ми направиха хормонални изследвания. Помогна ми, не напълнях, кожата ми стана по-чиста цикълът ми идваше на точен час. Обаче го пих повече от 4-ри години, започна едно главоболие. Спрях го, въпреки че лекарите ми казаха да продължавам да го пия,но то е много силно лекарство, противозачатъчния му ефект не е на първо място. Сменях лекари до без край, сменяй и ти може да попаднеш на някой,който най-накрая да ти помогне пробвай и с хомеопат. В София уж са най-големите спрециалисти, но спешно трябва да намериш кадърен, може да не е нищо сериозно. Правени ли са ти хормонални изследвания, ако не отивай, а на щитовидната жлеза, пробвай питай, нахалствай. Нямаш избор още си мн млада можеш да си решиш проблема напълно. Но внимавай и не се притеснявай, бях на 17 когато ми казаха, че поликистозните яйчници водели до безплодие, сега съм на 28 и януари месец забременях, дори не беше планирано. Това ми беше най-големия кошмар/да не мога да имам деца/, така че каквото и да ти кажат взимай го на предвид, но винаги поставяй диагнозата им под въпрос. ГОРЕ ГЛАВАТА И ДЕЙСТВАЙ.

# 6
  • Мнения: 22 718
За цитонамазката:каква беше тази в правителствена?

# 7
  • Мнения: 4 965
А гледали ли са те за ранич - обикновено те кървят в кафеникаво, когато са възпалени. А за този ПАП3 назначиха ли ти някакво лечение? Какви са резултатите от цитонамазката? Гледали ли са теза кисти?
При всяко положение, кафеникавототечение и странният цикъл говорят за някакво възпаление.
Говорила ли сис родителите си?
Вземи мерки. Посети специализира АГ клинка.  Peace

# 8
  • Мнения: 89
Страшно много ви благодаря  значи не са ми правени хормонални изследвания на цитонамаската при частния лекар които ми написа диагнозата ПАП 3 а ми предписа някакви вагинални таблетки Polygynaxi но лекарката от правителствена болница ми каза да не ги слагам преди и тя да ме изследва направи ми цитонамаска и тест за хламидия.Хламидия отрицателен цитонамаска ми казаха че е ок

# 9
  • Мнения: 89
Забравих да напиша не знам дали са ми гледали за раничка на матката не знам какво се прави за да се види това а те не ми обясняваха много и съм много объркана как се гледа дали имам раничка на шийката на матката.Да майками знае тя работи в правителствена болница (е не е лекар гл.счетоводител е) а аз живея при приятеля ми  Embarassed

# 10
  • Мнения: 4 965
А приятелят ти правил ли си е изследвания? Възможно е и двамата да имате някаква инфекция и да си я предавате. Нека и той се изследва.
А раничките се виждат с обикновен АГ преглед.

# 11
  • Мнения: 89
не приятеля ми не се е изследвал.А какви изследвания трябва да си направи и при какъв лекар? Кажете ми добър лекар в София някъде в центъра,но да работи с направления.Искам да ви попитам още нещо тези хормони разбрах,че един хормон да се изследва е 60лв а може ли с направления

# 12
  • Мнения: 22 718
не приятеля ми не се е изследвал.А какви изследвания трябва да си направи и при какъв лекар? Кажете ми добър лекар в София някъде в центъра,но да работи с направления.Искам да ви попитам още нещо тези хормони разбрах,че един хормон да се изследва е 60лв а може ли с направления
Може за някои ,не за всички мисля.Питай личния ти лекар.

# 13
  • София
  • Мнения: 17 591
Посети и ендокринолог. Такова нещо (странно идващия цикъл) може да се дължи на негенекологична причина. Трябва да ти направят първо хормонални изследвания, а после - на всевъзможните жлези с вътрешна секреция.

Хормоналните изследвания са с направление. Дава се от генеколога ти. Няма да го направи "доброволно", обаче. Скръндзат ги. По-добре отиди с майка си, тя по-може да направи аргументиран скандал и заплахи, ако се наложи.

Последна редакция: пн, 05 май 2008, 23:54 от katiABV

Общи условия

Активация на акаунт