Ленено масло Barlean's- FLAX OIL!

  • 42 312
  • 45
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 128
Четох доста информация за това ленено масло, на което тече доста голяма реклама по телевизията!Знам че вече е дискутирана подобна тема, но по нея не е писано от септември месец 2007 и реших да отворя нова! Та въпросът ми е някой използвал го е, има ли ефект, защото  искам да си го закупя за отслабващ ефект, а и имам хроничен синузит а ми казаха че щяло да помогне за такива болки и тонусът на тялото се подобрявал и т.н.! Една позната е отслабнала за около 6 месеца с 18 килограма като пие хапчетата 1 месец после 1 месец почивка и после пак същата процедура.Но не знам дали така е правилно или трябва известно време да се пият и тогава да се спрат за ч месец.Давайте идеи и мнения, моля тези които са го изпробвали да пишат!
Благодаря предварително! Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 1
# 2
  • София
  • Мнения: 128
да видях го това,но както казах от септември месец не е писано  в тези две теми и там не пишеше точно конкретно отговорите на въпросите ми Wink

# 3
  • Мнения: 916
Аз го пия от скоро. Не забелязвам отслабващ ефект засега, но пък и не дебелея, имайки предвид, че не се ограничавам. Не съм чувала, че трябва да се правят почивки. Simple Smile

# 4
  • Мнения: 4 678
Аз пия от много време,полезно е не само за отслабване PeaceПийте Hug
Но моето  е на тази фирма  bouquet
http://www.silabg.com/bg/product/detail/cid/13/search_what/flaxseed/id/214

Последна редакция: сб, 03 май 2008, 18:52 от Поци

# 5
  • София
  • Мнения: 128
Аз пия от много време,полезно е не само за отслабване PeaceПийте Hug
Но моето  е на тази фирма  bouquet
http://www.silabg.com/bg/product/detail/cid/13/search_what/flaxseed/id/214
А отслабваш ли смисъл аз по-скоро за това го взимам но ще си взема от американското, което го рекламират да го пробвам малко е по-скъпо даже двойно де, но няма значение...та отслабна ли ти лично от това ленено масло ?

# 6
  • Мнения: 4 678
Не мога да съм сигурен от какво свалих 20 кг за 3 месеца понеже вземам на ден над 12 вида хранителни добавки Shocked
Също така спортувам и се храня  правилно Peace
Моето също е от световна фитнес фирма( продукти са и едни от най-продаваните по цял свят) Peace
Но според мен лененото масло има много повече положителни качества,освен за отслабване  bouquet
Успех  bouquet

# 7
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Аз и мъжа ми от два три дена пием това http://www.granovita.co.uk/product_details.php?type=7&product=8326 За сега сме доволни , за ефект е рано да се каже.  Hug

# 8
  • Мнения: 8 242
Без диета няма как да отслабнеш амо с това Simple Smile
Иначе е много полезно  Peace

# 9
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Преди няколко дни говорих с моя позната на която дъщерята е много пълна от малка. Та тя ми каза че вече е отслабнала с това масло. Аз много не повярвах но всички ми казват които са я видели че е неузнаваема. И сега щом вие казвате че също сте отслабнали съм склонна да повярвам че е от маслото.

# 10
  • Мнения: 78
Аз го пия вече четири месеца и не съм отслабнала, но като цяло се чувствам добре.

# 11
  • София
  • Мнения: 4 966
И аз го пих около 3месеца.Отслабващ ефект нямаше,но се чувствах добре,имах енергия.Болките в костите,които имах-изчезнаха.
Като страничен резултат-омазняване на косата и пъпки по лицето.

Но от вчера пак ги почнах.

# 12
  • Мнения: 2 631
И аз го пих около 3месеца.Отслабващ ефект нямаше,но се чувствах добре,имах енергия.Болките в костите,които имах-изчезнаха.
Като страничен резултат-омазняване на косата и пъпки по лицето.

Но от вчера пак ги почнах.

 Shocked Излизат ти пъпки от него, но ще продължиш да го пиеш??  Rolling Eyes
Защо не пробваш да го замениш с друг продукт с подобна слава? Или с това, което Поци показа? Може да има разлика в състава и да ти действа различно...  Thinking

# 13
  • София
  • Мнения: 4 966
АМи не вярвам,просто е от прекаленото масло/мазнини което идва в организма.Всички ще са еднакви ...

Ще се надявам да не се опъпча този път.Доста повеже грижи полагам за кожата,но да видим.АКо пак започнат пъпчиците-го спирам и така. Confused

# 14
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Исайкова , а по колко пиеш от маслото?  newsm78
Аз го пия два пъти по една суп. лъж. , разбито в малко кисело мляко. Peace

Общи условия

Активация на акаунт