Докога ще ми е зле???

  • 2 451
  • 65
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 131
Искам да попитам мамите с опит в гаденето и  повръщането.От около 3 седмици не ставам почти от леглото-постоянно ми се гади,лошо ми е,вие ми се свят и ми се спи.На великденските празници(събота и неделя) бях в болницата на системи,вседствие обезводняване.В 9 г.с. съм,втора бременност.С първата,която беше преди 10 г. не усетих нищо такова като гадене и т.н. Сега съм като хрътка-надушвам какво се готви в съседния блок,кога някой пуши цигари...аромата на любимия парфюм е отвратителен.Храня се само с препечени филийки и сирене(3 седмици)

Като бях в болницата доктора вика:"Ами то от сега като ти е така лошо какво ще правиш по-нататък"?Думите му доста ме притесниха

Докога ще ми е така лошо?При вас как беше?

# 1
  • Мнения: 441
Като бях в болницата за задържане имаше едно момиче,което беше там, защото преносваше и все още повръщаше.Но това е единственият такъв случай за който знам със сигурност.Така,че късмет  Peace.Дано скоро се почувстваш по-добре  Praynig

# 2
  • Мнения: 4 290
Не знам до кога ще ти е зле. При всяка е различно, едва ли има закономерност, макар че съм чувала, че обикновено се повръща до третия месец. Аз обаче съм в четвъртия и няма изгледи да спра с повръщането. Не мога вече и кафе да пия, ужас. Имам приятелки, които се чувстваха зле до края. Други бяха на периоди. Дано на теб да ти мине скоро, важното всъщност е на плода нищо да му няма. Ние ще изтърпим всичко, какво да се прави.  Simple Smile

# 3
  • Варна
  • Мнения: 256
Ами като се почна от втория месец продължи до края на четвъртия с две влизания в болницата за по седмица заради обезводняване  ooooh! познай как се чувствах сега вече ми е доста по добре  Crazy

# 4
  • Мнения: 4 753
Индивидуално е.... дано бързо се оправиш, че и аз съм чувала за жени, които тичат да повърнат преди да влязат в родилна зала....

# 5
  • Мнения: 4 335
Беше ми лошо до последно Mr. Green

# 6
На мен ми беше до края,но след третия месец по се трае

# 7
  • Мнения: 825
Аз повръщах много и постоянно ми се гадеше от началото на бременността до края на третия месец. После пак се започна в осмия, но по слабо. Успех.

# 8
  • Мнения: 4 965
При всеки е различно. Не искам да те плаша, но на мен ми беше зле и повръщах, откакто забременях, та до самото раждане /даже по време на секциото ми държаха легенче/.
Дано при теб да отшуми бързо. Peace

# 9
  • Мнения: 1 006
До последния месец ми беше лошо,нищо не ми помагаше.

# 10
  • Мнения: 682
На мен ми беше зле  до 4-ия месец. Сега съм в края на 7-мия и се чувствам много по-добре. В общи линии гаденето е сведено до нула, само от време на време ми се вие свят.

# 11
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Беше ми лошо до 12-та седмица. Виж за миризмите до самия край не понасях никакви парфюми. Дано да се размине скоро  Hug

# 12
  • София
  • Мнения: 2 227
На мен ми беше лошо до към 4 и половина месец и с двете бременности. Дано при теб отшуми по-бързо.

# 13
  • Мнения: 3 818
Няма универсален отговор на въпроса ти Simple Smile
С първата бременност повръщах точно три месеца, в първия ден на четвъртия като с магическа пръчка ми мина всякакво гадене. Е, появиха се киселини, но те са бял кахър Laughing
Сега съм в края на третия месец и вече започвам да се чувствам по-добре, надявам се след седмица магическата пръчка отново да влезе в действие Wink.

# 14
  • София
  • Мнения: 39 715
Индивидуално е за всяка жена. С Дияна повръщах непрекъснато 2-3 месеца, значи до към 5ти месец.
Сега пък имам прекалено много киселини и газове, и понякога тичам до банята.

Общи условия

Активация на акаунт