Възможно ли е да не спи толкова време?

  • 1 125
  • 27
  •   1
Отговори
 Здр, момичета!

 Бебето ми е на 2 месеца и по принцип е спокойно бебе. Колики има вечер, като го изкъпя към 7ч. и до 1, 2 ч не спи, но не плаче, просто хленца и постоянно търси да яде. Но последните два дни не иска да спи, през деня му се събират 2ч. , нощем около три. Спокоен е и не плаче, дори е бодърчо вече втори ден. Притеснително ли е поведението му, като се има предвид че досега си спече почти постоянно, само с бодуване през деня. И възможно ли е това да е от колики? Няма ли нужда от повече сън?

# 1
  • Мнения: 4 335
Пет 4аса сьн на денонощие определено са много малко за бебе на 2 месеца,трябва да спи 17-18 4аса,но все пак всяко дете е индивидуално.Аз бих се консултирала с лекаря си.

# 2
  • Мнения: 4 335
А щом тьрси да яде да не би да не му стига ThinkingС какво го храниш и по колко даваш

# 3
На кърма е, на поискване

# 4
  • Мнения: 3 804
А щом тьрси да яде да не би да не му стига ThinkingС какво го храниш и по колко даваш
отиди при ли4ната ти и я помоли да ти направи пробно кърмене-но нека детето да е гладно-така ще се разбере колко всъщност изсуква-моята беше така и се оказа,4е кърмата не и достига,но задължително се консултирай с лекар

# 5
  • Мнения: 4 335
Аз то4но така на пробно кьрмене разбрах,4е кьрмата не му стига

# 6
  • Мнения: 2 818
А когато заспива как заспива? Спокойно и плавно или се отрязва? Докато суче не заспива ли? По колко пъти на ден му се събират горе-долу?

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Не е нормално да спи толкова малко. Има причина за това и трябва да я намериш. На мен не са ми достатъчни 5 часа сън на денонощие и се чувствам като претрепана, пък за такова малко дете  Tired.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Не е нормално да спи толкова малко. Има причина за това и трябва да я намериш. На мен не са ми достатъчни 5 часа сън на денонощие и се чувствам като претрепана, пък за такова малко дете  Tired.
Peace

# 9
Не е нормално да спи толкова малко. Има причина за това и трябва да я намериш. На мен не са ми достатъчни 5 часа сън на денонощие и се чувствам като претрепана, пък за такова малко дете  Tired.
Ох, съвсем се шашнах вече Cry, ами като не мога да я намеря! Cry
А когато заспива как заспива? Спокойно и плавно или се отрязва? Докато суче не заспива ли? По колко пъти на ден му се събират горе-долу?
Да, заспива докато го кърмя и като го вдигна да уригва пак се събужда и после заспива само,  след малко пак се събужда, стряска се и така....Иначе яде на около 2 часа.

# 10
Кажете ми моля ви  Praynig каква може да е причината?

# 11
  • Мнения: 1 745
Ние причината няма как да я знаем,но опитай да го приспиш на ръце,в люлка...Намери начин!Моята дъщеря като беше на 2 месеца през деня заспиваше само в люлката след половин часово люшкане,а през нощта-в леглото пак след дъъъълго люшкане.  Peace Опитай в количката също.Не знам какво друго да те посъветвам,но ако му няма нищо друго не се шашкай много.Важно е да си спокойна,още повече щом кърмиш.То усеща твоите емоции.  Peace
Намерете друг лекар,с който да се консултираш.А тия педита като си изключат телефоните и направо ми идва да  ги #2gunfire
Опитай да го дохраниш с АМ и виж после дали няма да заспи.  Rolling Eyes
Пръцка ли?Може да има колики,но да си е кротушан и да не плаче от тях...  newsm78 Давай му капки.

# 12
  • Мнения: 4 753
Честно да ти кажа само за два дни щом не плаче и е бодър аз не бих се притеснявала... но ако продължи така трябва непременно да се свържеш с педиатър...  Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 378
И при нас имаше такъв период,но мина беше така за около седмица.

# 14
  • Мнения: 336
Maio извинявай, че ползвам темичката ти, но и моя син нощем спи по около 11 часа от 21 до 8, но с будене за 1 хранеен. През деня не спи повече от 2 часа, а че иве7ааа пише за 17-18 часа  Shocked. При нас това не е било от самото раждане.

Общи условия

Активация на акаунт