Колко време след като спряхте да кърмите Ви дойде цикъла

  • 1 014
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 17
Колко време след като спряхте да кърмите Ви дойде цикъла?Аз вече от месец не кърмя (малката е на 6м.), а от него ни вест ни кост. Пазили сме се през цялото време , но все пак се притеснявам.Някой има ли подобен случай?

# 1
  • София
  • Мнения: 211
На мен ми дойде на 45я ден след раждането и си кърмя...Посъветвай се с доки, защото аз знам, че цикъла трябва да дойде до 4я месец след раждането. Дано всичко е ок.

# 2
  • В сърцето на ММ
  • Мнения: 932
Не се тревожи.На мен лично ми дойде,когато малкия беше на почти 7 месеца.Но все още кърмя.Може би е просто от хормоните .За твое успокоение вае пак се консултирай с гинеколог. Peace

# 3
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
На следващия месец след като приключихме с кърменето. Даже се учудих, не го очаквах  Crossing Arms

Според мен няма място за притеснение. При всеки е различно. Но за собствено успокоение - говори с лекар.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Месец, след като спрях да кърмя ми дойде цикъла.

# 5
  • София
  • Мнения: 790
На мен ми дойде 10-я месец, но кърмих до 1,6 г.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 020
На две мои приятелки им дойде месец след като спряха да кърмят  Peace.

# 7
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Не само кърметено е фактор. Всеки организъм е различен и за това на някои им идва по-рано, на други по-късно. На мен ми дойде още докато кърмех.

# 8
  • София
  • Мнения: 4 588
Когато ми дойде, още не бях приключила окончателно с кърменето, макар че рядко се случваше.

# 9
  • Мнения: 2 821
С първото дете ми дойде на третия месец след като родих - кърмих я 8 месеца. С второто дете ми дойде на втория месец след раждането, кърмих я до 10месеца. Строго индивидуално. Ще срещнеш много различни отговори на въпроса си.

# 10
  • Мнения: 4 753
Не само кърметено е фактор. Всеки организъм е различен и за това на някои им идва по-рано, на други по-късно. На мен ми дойде още докато кърмех.

 Peace За всеки случай иди на лекар...

# 11
  • София
  • Мнения: 408
Не се притеснявай, всичко е индивидуално. Аз кърмя и имам цикъл  Peace

Общи условия

Активация на акаунт