Тема за ТехнополисЪН,Канадско-Австрийската граница и ..............

  • 506
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 32
Привет на всички!
Тъй като има теми за бисери и изцепки на деца,родители,свекита и т.н.(на повечето от тях със сълзи съм се смяла),не видях темичка за изцепки на колежки,колеги,приятели и познати.
И така пускам нова тема за бисери.
Просто не мога да се въздържа да не ги напиша тук.
Главен герой е една моя колежка с невероятно голямо самочувствие ,а интелекта  и общата и  култура  всеки  ще прецени за себе си докъде стигат.
1.Един ден пряката ни шефка след  пътуване  до Виена ни разказва(на мен и главната героиня) как е минало всичко и в хода на разговора  споменава ,че децата на виенските им приятели  живеят  в САЩ ,в градче съвсем близо до Канада и понеже в Канада им било по-евтино просто един път седмично минават границата за да си пазаруват.В този момент влиза още една колежка и нашта умница  и казва:
-Ела сега сядай да слушаш-те виенчани ходят да пазаруват в Канада,че им е по-евтино!
След  което аз я поправям ,че тези които са в САЩ -те ходят да пазаруват в Канада,а не виенчани .На което тя ми отговори:
-Е  защо,то сигурно има граница Австрия-Канада!!!
При горе казаното аз ........... Shocked Shocked rotfImbo
2.”Купих си миялна от ТехнополисЪН”
3.”Почервенях като лимон”
4.”Синът ми е Флюбен”
5.Фуилмаистери(флумастри).
После ще пиша пак като се сетя.По принцип всеки ден има някой нов бисер от нея и вече толкова съм и свикнала че не обръщам внимание.

# 1
  • Мнения: 1 008
Спомням си диалога на две учителки в началното училище.
Редя се аз на лафката и ги чувам:
-Герджикова ще пиеш ли кафе?
-О, не! Аз пия само вкъщи Лавалаца.
-Ох, и ние у нас пием само Вавалаца, ама нещо ми е ниско кръвното и ще си взема сега едно.
Случката е от зората на Демокрацията.

# 2
  • Мнения: 32
Сетих се още за въпросната персона.От фирмата за която работим я изпратиха на курс по английски(само да кажа ,че фирмата плати курса-за 1-во,2-ро и 3-то ниво).И сега след завършено вече 3-то ниво знанията са и:
My name....(без is) и гръмкото и звучно "ЕС"(разбирайте" Yes") Mr. Green

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
 Аз като неприета студентка трябва да направя 8 месеца стаж и съм обикновена работничка в един малък завод. 89-та година, производствено събрание. Седим ние с 2 колежки в залата и чакаме да се съберем  да почне събранието. Влизат две "дами" от администрацията, виждат, че още никой не е дошъл и едната поглеждайки към нас заявява
- Оу ми тя аудиенцията още много малка.
Колежката и я гледа  Shocked моите се чудят какво всъщност каза, а аз щях да се изсипя от стола от смях.

Общи условия

Активация на акаунт