"Горещо"

  • 33 101
  • 595
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 435
Правя една тема,в която да си коментираме всяко предаване,вместо да се правят различни теми всеки път.

# 1
  • Мнения: 7 474
В момента дават Жасмина, разказва за катастрофата, която е преживяла Confused
Изглежда странно, направо не бих я познала, ако не знаех, че е тя  Thinking

# 2
  • Мнения: 4 435
Да,много е отслабнала,има брекети на зъбите,и нещо скулите са й променени.Не ми харесва никак,не че някога ми е харесвала де,но много ме натъжи историята с катастрофата. Confused

# 3
  • Мнения: 1 813
Много флегматично говори.Едвам е изтрайвам,но ми е интересно.

# 4
  • Мнения: 2 957
Нека разказва.Само да не започне да разсъждава, че  ...  Crazy

# 5
  • Мнения: 4 435
А Светла как не мога да я понасям. Sick

# 6
  • Мнения: 2 821
Да,много е отслабнала,има брекети на зъбите,и нещо скулите са й променени.Не ми харесва никак,не че някога ми е харесвала де,но много ме натъжи историята с катастрофата. Confused
Ща кажеш ли с две дум, че сега пуснах....

# 7
  • Мнения: 3 459
А Светла как не мога да я понасям. Sick
А коя е Светла, питам щот не гледам предаването.

# 8
  • Мнения: 4 435
Претърпяла тежка катастрофа с баща си,около месец преди бала си.Колата се преобърнала няколко пъти и я спасило това,че е била без колан и при обръщането е отишла към баща си.Усетила е силна болка в таза и се е притеснила,че може да е парализирана.Дошли са линейки,тя не е смеела да помръдне.После ми звънна телефона и пропуснах малко. Mr. Green Чух че баща й е бил с множество счупвания и хематоми.Не разбрах как  се е лекувала,но е отишла на бала си с някакъв специален корсет под дрехите,не е трябвало много да мърда и така...Айде някой да допълва.

# 9
  • Мнения: 4 435
А Светла как не мога да я понасям. Sick
А коя е Светла, питам щот не гледам предаването.

Иванова...певицата,дето не може да пее. Mr. Green

# 10
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
А кой е гаджето на Жаси, че не разбрах?

# 11
# 12
  • Cофия
  • Мнения: 1 212

Нещо не ми се вижда първа младост, ама тя девойката си го е избрала сигурно защото е готин  Crazy

# 13
  • Мнения: 4 435
Я някой да ме "светне",аз защо съм чувала,че той беше женен,пък те нищо подобно не казаха. Rolling Eyes

# 14
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 216
Венета е като джудже в сравнение със Светла. или тая е голяма кобила, или Венетка е много ниска? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт