прибрана коса- удобно,но не бих казала красиво

  • 13 178
  • 60
  •   1
Отговори
  • Мнения: 87
Ами с дълга,права и руса коса съм и  винаги съм я носела пусната.  Харесвам се така, но след като родих се оказа мисия невъзможна. Като я пусна и ми пречи за абсолютно всичко което върша в къщи, а малката е на 1 г. и 8 м. и все още ми се налага да съм приведена на площадките и изобщо като сме на вън.  И така се получава щрак с шнолата набързо, което не ми се струва особено красиво.Имате ли някакви идеи. Мислила съм си за варианта да си отрежа бретона но не мога да го прежаля. В същност не мога да се реша каквато и да е прическа да си направя - харесвам си косата. Но бих приела съветите ви за по ефектно вързване или нещо такова. благодаря Ви предварително!

# 1
  • Мнения: 431
Аз затова се постригах късо, ама много късо от доста дълга коса! Вярно, мойте разбойници са малки още, но непропускаха възможност да ме скубят. Не се тормози, това е само коса, дори да я отрежеш пак ще порастне, а и ще се разнообразиш малко Wink

# 2
  • Мнения: 87
Да сигурно е така. Дори съм си мислила, че почечето жени на средна възраст с го направили точно в този момент.  От тогава времето за жената доста се скъсява.

# 3
  • Мнения: 2 401
Най-готината, мамка, която съм виждала в нашта градинка беше с такава коса, вързана на опашка. Защо не се харесваш?

# 4
  • Мнения: 87
не знам,не мога да се възприема и това е, а и да се подстрижа и това няма да стане  Naughty

# 5
  • Мнения: 174
И аз така- дълга коса без бретон, все вързана, опъната...писна ми отидох на фризьор; обясних, че искам промяна, не съм имала бретон от както се помня, но съм готова да експериментирам. Предложи ми постепенно да променямаме на няколко пъти. Отрязахме бретона вече, настригах косата си, пак има дължина, но не ми се налага да се вързвам постоянно. Много е приятно и удобно! Пробвай, косата е най- лесно осъществимата промяна.

# 6
  • Мнения: 87
точного лаза опъната( зализана) направо не се понасям, ама като си я пусна по някое време и много й се кефя, а й мъжа ми с дълг аме харесва.

# 7
  • Мнения: 87
оф колко грешки "точно го каза" исках да напиша

# 8
  • Мнения: 2 401
не знам,не мога да се възприема и това е, а и да се подстрижа и това няма да стане  Naughty

И аз съм с такава коса, и мен са ме хващали бесните, но ми минава, не смея да експериментирам с коса.

# 9
  • Мнения: 1 318
Аз имам чуплива, доста гъста коса. Бях я пуснала дълга почти до кръста и постоянно ми пречеше. Клъцнах я без много да се замисля, чак до ушите... Сега като ме дразни я прибирам на опашка и нямам проблеми. Ако пак я изтърпя да стигне до онази дължина, едва ли ще имам смелостта да я подстрижа. Crossing Arms

# 10
  • Мнения: 1 243
Аз не разбирам защо трябва да се подстригваш,след като харесваш косата си. Стой си вързана вкъщи, като си с детето, никой няма да те гледа. Като си навън, си я пускай, като излизате с мъжа ти, пак си я пускай. А когато си с детето в парка на разходка да речем, можеш да си правиш толкова много прически освен да си с вързана коса, да я прибереш в небрежен кок с пуснати кичури отпред, да я вдигнеш вискоко на опашка, с диадема или лента за коса, с фиби, дори на плитка. Толкова мн варианти има. Аз поне никога не бих си отрязала косата, ако изглежда добре и нямам проблем с нея  Crossing Arms

# 11
  • Мнения: 431
Да сигурно е така. Дори съм си мислила, че почечето жени на средна възраст с го направили точно в този момент.  От тогава времето за жената доста се скъсява.
Кой казва че съм на средна възраст??? Twisted Evil

# 12
  • Мнения: 372
Аз не разбирам защо трябва да се подстригваш,след като харесваш косата си. Стой си вързана вкъщи, като си с детето, никой няма да те гледа. Като си навън, си я пускай, като излизате с мъжа ти, пак си я пускай. А когато си с детето в парка на разходка да речем, можеш да си правиш толкова много прически освен да си с вързана коса, да я прибереш в небрежен кок с пуснати кичури отпред, да я вдигнеш вискоко на опашка, с диадема или лента за коса, с фиби, дори на плитка. Толкова мн варианти има. Аз поне никога не бих си отрязала косата, ако изглежда добре и нямам проблем с нея  Crossing Arms

 Peace
Освен това, вече има толкова красиви аксесоари за коса - за всякакви прически, които може сама и набързо да си правиш Hug Щом толкова си харесваш косата, заложи повече на диадемите и лентите за коса - хем удобно, хем косата не се скрива  Wink

# 13
  • Мнения: 87
Да сигурно е така. Дори съм си мислила, че повечето жени на средна възраст с го направили точно в този момент.  От тогава времето за жената доста се скъсява.
Кой казва че съм на средна възраст??? Twisted Evil
Не във никакъв случай не казвам, че си на средна възраст, но си мисля, че повечето жени са се решили на тази стъпка след като са родили и понеже се поддържа по - лесно са оставили нещата така. Дано се изразих правилно.

# 14
  • Мнения: 3 830
Високата конска опашка е добра идея, както и кокът Peace

Общи условия

Активация на акаунт