Устни-малко разяснение :)

  • 4 471
  • 66
  •   1
Отговори
здравейте, и от мен от много време чета този форум както и форум тялото там съм писала, но не получих отговор на въпросите ми Simple Smile

значи на 17 съм първо да уточня и от няколко месеца ми се върти в главата да си увелича устните, но въпроса идва с какво или по точно какво да си сложа така че да не съжалявам един ден Simple Smile
знам че със силикон не бива тъй като крие много опасностни ако мога да се каже така
преди около 8 месеца имах операция на носа, която не беше задължителна нямах проблеми нали със дишането въпреки че ми беше чупен ,но пък от чупенето ми се появи една гърбица и не можех да го преживея, че имам крив нос. (не беше от най кривите за околните но за мен беше цяла трагедия) и след операцията нали като ми махнаха гипса и сички простотии попитах лекаря няма да казвам кой дали по принцип имам правилни черти на лицето и по точно дали са хармонични. и той каза: "да". не съм от най бузестите нито пък от най изпитите в лице малка брадичка и тн. абе с две думи всичко си ми е наред. и той каза, че е възможно да ми направи малко по секси устни хаха Simple Smile имам плътни устни не са от най дебелите нали не са тънки бе харесвам си ги ,но знам че може и повече или и по добре Wink та така  ми се пусна мухата в главата и седа и го мисля как да бъде и с какво да ги попълня със силикон твърдо НЕ!  предложиха ми със някакъв бразилски гел, но доколкото четох и това било някакъв вид хидрогел ,който и той е забранен ... с хиалуронова киселина не е от най трайните. знам, че има и случай, където и след два дена се губи ефекта от процедурата .. липофилинг.. много се двуумя тъй като преди 8 месеца бях под пълна упойка и сега пак няма да е особено приятно за мен ... та някой може ли да ми даде съвет или по скоро да препоръча някой метод или нещо, с което се попълва устни  (парите не са проблем Simple Smile ) (но не искам да се получават топчета и тея гадни изкривявания на устни като на Глория примерно) мерси предварително Simple Smile


П.С. знам че има много теми и много е говорено, но никак не ги разбирам нещата и гледах някаква тема на различните видове гелове или к-ни не знам как по правилно им казват, но от  #2gunfire химия нищичко не разбирам!  newsm78

# 1
  • Мнения: 13 621
защо не обсъдиш тези неща с хирурга, той най-добре може да ти обясни кое е добре и кое не. Щом си решила да го правиш ти е нужно мнението на специалист...
А ако пък се колебаеш, дали да го правиш то тогава по-добре недей. Сигурна съм, че си изглеждаш добре и без да се подлагаш на такива неща. Човек изглежда така както се чувства Simple Smile Почнеш ли едно и после друго може би винаги ще намираш нещо, което може още да се пооправи! Естественото е винаги по-секси и по хубаво. Защото това си си ти Simple Smile

# 2
ами не твърде съм го решила, че ще си ги уголемя.. Но не искам да избързвам да питам лекаря, защото за 1вата ми операция ходих наистина при почти всички възможни лекари и ми направи впечатление, че един каза няма рискове дай да те оперирам с цел да си вземе парите, друг каза още утре идвай и тн само и само да си вземат парите. малко са тези които се опитваха да ме разобедят заради това че все още съм дете 16 тогава бях на толкова Simple Smile да ми променят мнението че един ден като стана на 20 21 22 ще мисля по друг начин опитаха се,но без успех аз твърдо го реших и се оперирах не ме беше страх аз го исках и се случи сега съм доволна много повече от преди Simple Smile
а за устните пак мисля че така ще ми кажат един ще каже хидрогел друг силикон трети не знам си какво и повечето масата от тях са такива че не се замислят че могат да обезобразят хората и слагат каквото им падне в друг форум съм чела че с/у един пл/хирург има не знам си колко дела с/у него ... така че не искам да съм една от многото обезобразени (защото лекаря иска да си вземе парите) искам просто някой да ми разясни някой който знае и е на ти човек който си е патил за жалост и знае кое какво е за това питам вас защото съм сигурна че има поне 1 2 които да са си правили такава инт-я

та искам да ми разясните кое е най добре най безвредно и не се полува топчета и гадни работи Simple Smile

П.С. това да си поправям други части по мене си съмнявам се че друго ще искам тъй като в тяло си се харесвам една от малкото съм която си позволява да си хапва каквото си поиска без да ми ес лепи не се хваля просто ген и се радвам за това Simple Smile)))))))

# 3
  • Мнения: 13 621
от една позната знам, че най-безопасно е с мазнина от твоето си тяло. Тя поне така си направи устните и е доволна. Изсмукват от някоя част много малко и ти я инжектират! Но това е все пак метод, при който резултата остава за винаги. Може да опиташ с хиалуронова киселина, тя поне се разгражда след няколко месеца, и така може да прецениш дали се харесваш или не

# 4
от една позната знам, че най-безопасно е с мазнина от твоето си тяло. Тя поне така си направи устните и е доволна. Изсмукват от някоя част много малко и ти я инжектират! Но това е все пак метод, при който резултата остава за винаги. Може да опиташ с хиалуронова киселина, тя поне се разгражда след няколко месеца, и така може да прецениш дали се харесваш или не



мерси много Simple Smile  Hug а това със мазнината е липофилинга доколкото знам Simple Smile  тва с липофилинга не трябва ли поне 2 3 пъти докато стане както искаш защото и той си губил или там разграждал грубо казано ? поне във тялото форум пишат така ...  newsm78

# 5
  • Мнения: 13 621
не мога да кажа със сигурност. На момичето поне и го правиха само веднъж и тя си беше доволна от резултата! А извинявай за малко недискретния въпрос, но случайно да се казваш Тони?

# 6
не мога да кажа със сигурност. На момичето поне и го правиха само веднъж и тя си беше доволна от резултата! А извинявай за малко недискретния въпрос, но случайно да се казваш Тони?


ясно мерси Simple Smile

не защо ? #Crazy

# 7
  • Мнения: 13 621
просто ми дойде наум, защото имаше малко съвпадения Simple Smile късмет с интервенцията! Дано се харесаш! Simple Smile

# 8
просто ми дойде наум, защото имаше малко съвпадения Simple Smile късмет с интервенцията! Дано се харесаш! Simple Smile


аха Simple Smile

мерси  Praynig

# 9
 newsm78  bouquet някой друг помощ?

# 10
  • Мнения: 2 229
Според мен си доста малка на 17 да си се подложила ДВЕ пластични операции, при положение, че сама казваш, че устните ти са ок. Rolling Eyes

Иначе доколкото аз съм чувала, всичко освен силикона се разгражда, така че ефектът ще е краткотраен...

# 11
  • Мнения: 3 459
Пубертетски вълнения  ooooh!

# 12
е аз не съм казала от днес за утре, че ще си слагам  Flutter искам да попитам разуча и тогава ще си слагам каквото и да било Simple Smile

# 13
  • Мнения: 2 229
...и той каза, че е възможно да ми направи малко по секси устни хаха Simple Smile...

Разбира се, че така ще ти каже. После може да ти каже, че и бюстът ти може да го направи по-красив и т.н. и т.н. Peace

...имам плътни устни не са от най дебелите нали не са тънки бе харесвам си ги ,но знам че може и повече или и по добре Wink...

То сигурно и бюстът ти може да е малко по-голям, и коремът ти по-плосък, ако пък и краката ти бяха мааалко по-дълги, очите - сини и т.н...никой не е перфектен, просто трябва да се научиш да се харесваш, изобщо след "бе харесвам си ги" не знам за какво е темата. newsm78

И знаеш ли как ще се мразиш ако след операцията не харесаш резултата и си знаела, че сама си си го направила, а е нямало нужда?

# 14
...и той каза, че е възможно да ми направи малко по секси устни хаха Simple Smile...

Разбира се, че така ще ти каже. После може да ти каже, че и бюстът ти може да го направи по-красив и т.н. и т.н. Peace

...имам плътни устни не са от най дебелите нали не са тънки бе харесвам си ги ,но знам че може и повече или и по добре Wink...

То сигурно и бюстът ти може да е малко по-голям, и коремът ти по-плосък, ако пък и краката ти бяха мааалко по-дълги, очите - сини и т.н...никой не е перфектен, просто трябва да се научиш да се харесваш, изобщо след "бе харесвам си ги" не знам за какво е темата. newsm78

И знаеш ли как ще се мразиш ако след операцията не харесаш резултата и си знаела, че сама си си го направила, а е нямало нужда?


чакай сега в тялото ми нямам забележки и да харесвам си се, но винаги може и по добре нали ?

Общи условия

Активация на акаунт