Отговори
  • Мнения: 407
Има ли ефект хомеопатичното лекарствоРИЦИНУС КОМУНИС 5 СН за увеличаване на кърмата?
Моля ви кажете по колко таблетки сте пили?
И какво точно трябва да се избягва да се чде по време на неговия прием.

# 1
  • sofia
  • Мнения: 769
Тази потенция по скоро би имала спиращ кърмата ефект.

# 2
  • Станимака
  • Мнения: 123
 Аз съм го пила докато кърмих 3 пъти по 3, но в комбинация с бирена мая и лактогонен чай, затова не мога да твърдя със сигурност дали точно то има ефект. Не съм избягвала определени храни, по-скоро съм наблягала на тези, които увеличават лактацията.

# 3
  • Мнения: 4 414
не рискувай с предписания по интернет. лактогонен чай, повече течности, повече почивка, по-често слагане на гърдата - това са добри начини за увеличаване на кърмата. говори с консултант по кърменето за реорганизация на кърменето - в кърмаческия ще ти дадат добри съвети.

# 4
  • Мнения: 13 512
Попитах днес моята хомеопатичка и тя ми каза, че има, точно в тази потенция. Даже ме попита да не съм спретнала рубрика:Попитайте Монда" Laughing

# 5
  • София
  • Мнения: 1 724
при някои хора помага рицинус, точно в тази потенция, при други /като мен/ - улрика уртенс - 5 или 9 СН. /това е коприва/Кърмя вече 10ти месец /тоест изцеждам се/ и винаги при криза ми помага, по 3 пъти  на ден, изключете всякакви ментови продукти и паста за зъби с мента.

# 6
  • Мнения: 835
Във високи потенции спира кърмата, а в ниски я увеличава. Може да пробваш назален шпрей Окситоцин - 15мин преди кърмене.Моя позната и го бяха изписали и имаше ефект.

# 7
  • Мнения: 5 500
Има за увеличаване и за спиране на кърмата, допитай се до хомеопат в какви дози да го вземеш точно ти!
Друго средство е големи количества (2 л) гранулирания чай на Хип Актив Натал! Мога да ти кажа и една лактогонна супа, дето един приятел ми я каза Wink Heart Eyes задушаваш чесън и целина в малко зехтин, сипваш фини овесени ядки и заливаш с вряла вода, минутка и вадиш!
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт