премахване на бенки с лазер

  • 1 694
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 52
Здравейте!Някой премахвал ли си е бенка с лазер?Къде?Моля ви дайте отзиви за последствията и дали сте доволни.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Запис.И мене ме интересува този въпрос.И крие ли рискове процедурата също.

# 2
  • Мнения: 1 701
Точно щях да пускам тема.
Имам насрочен час на 12.06 в Александровска за премахване на няколко бенки, които лекарите нарекоха "рискови", но нямам представа дали работят с лазер или по друг начин...  newsm78
Ако някой може да даде някакви подробности...  Praynig

# 3
  • Мнения: 3 459
Запис.И мене ме интересува този въпрос.И крие ли рискове процедурата също.
Мен също ме касае, само че ако може някои да каже къде извършват тази процедура в Пловдив и каква е цената съответно.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Знаете ли.Мисля че ако темата се премести във форума Красива мама, ще получим доста отговори.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 127
Има вече такава тема. Аз съм си махала бенки с лазер. Писала съм ето тук
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=31083.460
и тук
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=108678.msg6733498#msg6733498

# 6
  • София
  • Мнения: 5 074
Със сигурност не бих рискувала.
Всяка бенка е своего рода новообразуване.
Ако се премести в Красива мама, може би ще получите много отговори, но дали ще са адекватни?

# 7
  • Мнения: 1 701
Да се похваля - вече съм с 2 гадни големи бенки по-малко!  bowuu
Както вече писах по-горе, премахнаха ги в Александровска, но не с лазер, а чрез изрязване. Изобщо не болеше, единствено при поставянето на упойката усетих неприятно бодване, но това е неизбежно.
Лекарката ми обясни, че това е по-добрият и надежден вариант, от колкото с лазер, защото се премахва всичко, а след това се изследва.
Неудобството е, че не може да се мокри мястото, докато не се свалят конците, но и това не е чак такъв проблем, защото се продават водоустойчиви лепенки.  Peace
През септември ще махам още две.

# 8
  • Мнения: 52
jane1,моля те сподели при кого точно ходи,как се записа и колко струва.

Общи условия

Активация на акаунт