Операция на тумор в мозъка в ИСУЛ - имате ли впечатления.Спешен въпрос.

  • 3 889
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 351
На 7.05. след два дни е насрочена операция на 52 год. ми чичо.Има тумор в мозъка с големина на дюля.Тумора, и изобщо проблема се откри вчера, когато внезапно колабира - до предната вечер беше просто един диабетик с главоболие  Confused.
Евентуално ще го оперира д-р Милев.
Обадих се на проф.Бусарски - човека е в провинцията и ще бъде в София в деня на операцията.Чак тогава може да направим консултация по изследванията, пък по натам........... Rolling Eyes
Дилемата ми е - мога ли да спра операцията за да проведем консултация с професора или да се доверя на съдбата и на д-р Милев.
Моля помогнете ми,ако някой от вас има впечатления от неврохирургията в ИСУЛ и по точно от д-р Милев.
Трябва да взема решението до утре.

# 1
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Кати, съжалявам за тази ужасна новина
нямам ис на идея - лошото е че са празници и много малко влизат тук - пусни темата и в Здравния така ще събереш повече мнения
иначе за тук присъстващите - питай в темата за МИкроцефалия - и на ЛС БИМ БАМ - тя предполагам покрай техните проблеми е чула и видяла и знае доста лекари
успех дано ни пишеш добри новини и съжалявам че не мога да ти помоган с инфо поне

# 2
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Кати тук се цитира в няколко поста Милев /дай сърч на страницата с Милев да ти прихване кой говори за него/
защо не питаш в темата жените? вярвдам те ще ти помогнат
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=264801.360
усспех пак!

# 3
  • Мнения: 353
Съветвам те да изчакаш консулт с Бусарски или Романски.Все пак туморът е доста голям...Наистина неврохирургията към Иван Рилски е най добрата в страната.

# 4
  • Мнения: 5
Здравейте, мога да ви кажа моето мнение на човек, минал по този път. Съпругът ми го оперираха от тумор, голям колкото юмрук в неврохирургията на "Св.Иван Рилски". Оперира го проф.Романски. Най-добрите там са Бусарски и Романски, но Бусарски е много меркантилен, много държи на парите. Но трябва да знаете, че за избор на екип, т.е. операцията да се извърши точно от посочен от вас хирург, се заплаща отделно и регламентирано. Ние платихме 2 500 лв. преди една година на касата на болницата след операцията. Другото светило-неврохирург в София е проф. Габровски в "Пирогов". За неврохирургията на ИСУЛ и вашия лекар нямам никакви впечатления.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 351
Благодаря на всички, които ми отговориха и тук и на лични  Hug.
Взех решение и операцията вече е в ход.
Nadia07, надявам се всичко да е наред със съпруга ви.Съжалявам за това, че са се подиграли с вас, както и с всички нас тези положили Хипократовата клетва.Господ е съдник на всички ни.

Последна редакция: ср, 07 май 2008, 12:24 от Катина

Общи условия

Активация на акаунт