diabet i bremenost

  • 1 480
  • 6
  •   1
Отговори
zdraveite kaje ako poddarjam malko po visoka kravna zahar kakvo 6te stane sbebeto

# 1
  • Мнения: 3 804
моя позната е с висока кръвна захар-има 2 де4ица,дано детето да е добре,обикновенно при диабетици децата се раждат с по високо тегло,бременноста се следи по обстойно-и може да се наложи секцио преди на4алото на 9тия-но не се притеснявай отсега ,допитай се до лекар-той ще ти обясни най добре,леко бременеене и здраво бебе  bouquet

# 2
  • Мнения: 4 753
Не знам в коя седмица си, но би трябвало да отидеш на лекар.... Едва ли ще има проблеми с бебето, но трябва да си ти каже лекар, ако трябва нещо допълнително да се прави... Успех...  Peace

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И аз имам позната с висока кръвна захар-сега е бременна.Ходи по-често на лекар и внимава повече  Peace

# 4
  • Мнения: 8 163
Какво имаш предвид под "малко по-висока"? Какви са ти показателите? Колко време "поддържаш" тези стойности? Какво правиш, за да вкараш нивото на гюкозата си в нормалните граници (80mg/dl - 120 mg/dl, макс. до 140 mg/dl след ядене при недиабетик)? Имаш ли диабет?

Изобщо въпросът ти е толкова ... неконкретизиран.

# 5
  • Мнения: 872
А гинекологът,който води консултациите ти изпрати ли те на ендокринолог? И преди бременността си имала ли си висока кръвна захар?Иначе,ако се следи и се поддържа в нормални граници нивото на кръвната захар,няма проблеми и наистина бебетата се ражвдат с по-високо тегло.А между другото - изследванията да не са ти правени след като си се нахранила или си изпила едно кафе със захар?

# 6
  • Sf
  • Мнения: 978
Тук гледах, че има много информация за диабета http://www.antidiabet.com/

Общи условия

Активация на акаунт