проблем с окото

  • 1 154
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 266
Здравейте мили мами!
Синът ми е на 1г2м и от няколко дни забелязвам нещо като кръвоизлив в окото,досега не сме имали никакви проблеми.Тъй като имаше доста тежко падане,аз си мисля че от там може да е дошъл този проблем.Неми се иска да го водя на лекар,защото педитата веднага почват с капки който много ме плашат.Ако може препоръчайте ми добър лекър в Пазарджик.
Някой имал ли е подобен проблем и какво сте правили в този случай?
Благодаря ви предварително!  bouquet

Последна редакция: пн, 05 май 2008, 00:20 от VENI2202

# 1
  • Мнения: 1 984
Здравейте мили мами!
Синът ми е на 1г2м и от няколко дни забелязвам нещо като кръвоизлив в окото,досега не сме имали никакви проблеми.Тъй като имаше доста тежко падане,аз си мисля че от там може да е дошъл този проблем.Неми се иска да го водя на лекар,защото педитата веднага почват с капки който много ме плашат.
Някой имал ли е подобен проблем и какво сте правили в този случай?
Благодаря ви предварително!  bouquet

а с какво да почнат? с операция?

# 2
  • Мнения: 266
ами не мила,но имам познати който доста навредиха на децата си с капки и поради тази причина ме е страх.

# 3
  • Мнения: 1 984
ами не мила,но имам познати който доста навредиха на децата си с капки и поради тази причина ме е страх.

какви капки? как са навредили? това е много важно инфо! по принцип - е добре да го види офталмолог с микроскоп, за да се избегнат усложнения. вероятно е банална инфекциика.
пп. мъжко съм...  Embarassed

# 4
  • Мнения: 266
за точното име не мога да кажа в момента,но при детенцето се получи сериозно усложнение,аз не искам да плаша никоя майка.
Аз лично бих доста стресната от станалото,а я виж сега и ние имаме очен проблем.

Последна редакция: пн, 05 май 2008, 00:29 от VENI2202

# 5
  • Мнения: 950
Е страх те е от капките ,но я помисли че и това което те притеснява не добре .
А ако има някакъв проблем и ще чакаш  само да си мине ли  Shocked   Naughty
Винаги има опасност от какви ли не лекарства и най вече от неправилно лечение от лекарите ,но за съжаление след като ние не можем сами да се справяме се обръщаме към медиците за помощ  Peace
По добре  попитай за вашият град да ти препоръчат свестен лекар и разберете какво е всъщност  а рецептата дали ще изпълните е ваша   отговорност  Peace
Успех и дано не е сериозно.  Praynig

# 6
  • Мнения: 2 005
Аз не мисля , че трябва да чакаш и да умуваме тук във форума какво да правим , а незабавно детето да се заведе на компетентен лекар и да му се изпише нужното лечение  newsm78За добър специалист в Пазарджик не мога да кажа , но да се надяваме че ще се включат и други мами , за да помогнат за специалист , за да се оправи детето  Rolling Eyes Не се тревожи и мисли позитивно  Naughty Успех , мила   bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 5 074
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=239260.0
Консултация с детски офталмолог.

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Заведи детето на лекар  Peace

# 9
  • Мнения: 266
много ти благодаря,беше ми страшно полезна.  bouquet
всички сте много мили и ви благодаря от сърце.
дано се включат мами от Пазарджик,за да ми препоръчат лекар.

# 10
Здравей,
Моят съвет е да го заведеш на очен лекар, за Пазарджик не знам но за Пловдив със сигурност мога да ти препоръчам. Аз имах подобен проблем , а окото на малкия до такава степен се беше възпалило, че бялото на окото беше започнало да се подува, и понеже малкия го гледа една жена в къщи в първия момент си помислих , че се е ударил някъде и тя не го е видяла, въпреки че е много съвестна жена, направо се побърках като видях окото му, направих грешката и първо отидохме при педиатъра, която предписа капки, но от тях нямаше никакъв ефект, когато отидохме вече на специалист му направи преглед както трябва и накрая се оказа, че е пролетна алергична реакция, само много остра такава изписа му едни капки и след 24 часа окото беше в отлично състояние.
Така, че отивай на специалист, педиатрите не разбират чак толкова много.

# 11
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Затварям темата по молба на авторката.

Общи условия

Активация на акаунт