Много леко прокървяване по време на овулация??

  • 1 090
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 781
Незнам на какво се дължи,но по време на овуто много лекичко прокървих,не чиста кръв ами нещо като малки съсиречета,това беше за около 2 нецели дни,при някой от вас случвало ли се е някога,моля ви момичета кажете newsm78

Последна редакция: пн, 30 май 2005, 16:58 от Мама от Финландия

# 1
  • Мнения: 4 362
Виж тук е обсъждана темата за кървене по време на овулация
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=8381.msg131393;topicseen#msg131393
Най добре иди на лекар,той или тя ще ти обяснят  най добре.Успех

# 2
  • Мнения: 2 096
Препоръчвам ти да отидеш на лекар защото зад всяко едно такова прокървяване стои някоя сериозничка причина... На мен ми се случваше от време на време, но все избягвах посещението, под предлог че ще ида ако не може организма да се справи сам. В единия от случаите прокървяването беше в два поредни цикъла по време на овулацията и отидох. Тогава ми поставиха и диагнозата поликистоза и ми казаха че това е един от признаците.
Има и други причини на които може да се дължи прокървяването, но аз знам само тази.. чувала съм и за хормонален дисбаланс. Но всичко е индивидуално, а ти трябва да се посъветваш с лекар.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 423
Преди три месеца започна да ми идва цикъла 10 дни по-рано,а преди това точно на 28 дни.Този месец,или по-точно днес сутринта ми дойде на 15 ден.Месеците в които ми идваше по-рано с 10 дни си направих 3 ехографии,а днес направо отидох в спешния кабинет на Св.София,там лекарката ме прегледа на магарето,и заключението беше,че нищо странно и особено не вижда(3 те ехографии също са перфектни),няма кисти,няма ранички,матката не е уголемена.....И аз не знам,какво значи всичко това!? Sad Ако някой има информация нека да пише,имам нужда от съвет...

# 4
  • Мнения: 4 362
Ами Буболина иди при друг лекар,да те прегледа и той да даде мнение според мен newsm78

# 5
  • Мнения: 2 096
Момичте,
мисля че и двете трябва да посетите лекар който разполага с вагинален видеозон.. Не бих искала да разказвам на дълго и на широко но аз лично посетих 3-ма лекари в началото на годината  докато успеят да ми установят проблема.. Техниката с която се преглежда е от много голямо значение.С този видеозон без проблем ми откриха поликистозата която не се виждаше на ехографиите преди това и започнахме лечение.. Просървяванията са признак на яйчникови проблеми и не се получават от стрес. това са абсолютни измишльотини.

# 6
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
...много лекичко прокървих,не чиста кръв ами нещо като малки съсиречета,това беше за около 2 нецели дни...
Мила, задължително отиди на лекар. Ако е нещо що годе нормално прокървяване по време на ову - става въпрост по-скоро за нещо като розово течение в кратък период, но пък съсиречетета?!?!?!

Общи условия

Активация на акаунт