Намерих една тема в dir.bg-за билките

  • 2 794
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 362
Момичета намерих една тема в дира,ето разгледайте и вие:
http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Cat=159&Board=probzab&a … mp;part=&vc=1

Аз мислех да си ги поръчам тези билки,но в Бургас ги няма,а в София немога да дойда ще видим,май ще се размина ама вие ако искате ги пробвайте.
Какво мислите по въпроса newsm78

Последна редакция: чт, 26 май 2005, 18:04 от Deq

# 1
  • Мнения: 932
  Deq,
Az rabotia v bilkova apteka i ,chestno da ti kaja,mnogo hora sa vidiali polza ot bilki! Taka che viarvam v silata im.Ako sluchaino razberesh latinskoto ime na tezi bilki/ili ostanalata chast ot tiah-samo za klinaviche znam/,molia te kaji mi,zashtoto ne sam v Bg-da opitam tuk da gi nameria. Prodaljavam da se izviniavam na vsichki za latinicata,no iavno sam tapak shto se otnasia do komputri!

# 2
  • Мнения: 4 362
Другата билка е бабин зъб и тя се пие от мъжа,но има още една ще се поровя и ще ти пиша,ще пробвам някой близък да я намери в София(знам къде е аптеката)и като ми я пратят ще ти пиша как е и на латиница.Аз също вярвам на билки и освен че ще ида в понеделник на преглед,но ще си направим с мъжат ми тези билки.

# 3
  • Мнения: 932
  Mnogo ti blagodaria!!! Stiskam palci s race i kraka i dano se pohvalish skoro!-che hubavite novinki mi sgriavat dushata vie kolko vreme probvate?i za parvo detence li?

# 4
  • Мнения: 288
Доколкото разбрах от момичетата във форума - билките са няколко и се  специална смес в определени пропорции.
НАй-добре е да помолиш твой близък от София да отиде на ул. Поп Богомил и да ти купи пакетите: за теб и за мъжа. След това да ти ги изпрати.
успех   bouquet

# 5
  • Мнения: 932
  i az tova si misleh,no niamam poznati v sofia,na koito da moga da kaja.kakvo da se napravi.uspeh na teb,ako i ti se nadiavash!!!!!!i blagodaria za otgovora!

# 6
  • Мнения: 4 362
  Mnogo ti blagodaria!!! Stiskam palci s race i kraka i dano se pohvalish skoro!-che hubavite novinki mi sgriavat dushata vie kolko vreme probvate?i za parvo detence li?
Ако по някакъв начин намеря билките,ще говоря с една позната,и ги взема,ще пиша,да ние още за първо детенце пробваме,вече година и нещо,надявам се че малко от малко ще помогнат билките

# 7
  • Мнения: 932
 Hubavite raboti stavat bavno,kazvat horata-sigurno shte e mnogo hubavo,umno i zdravichko,shtom taka se podgotvia.Taka che-ne gubi nadejda!Nie zapochvame 6-i mesec,koeto ne me pritesniava,no zatova pak ustanovih,che lutealnata mi faza e samo 8 dni  Cry kakvo da se pravi-iavno ne mu e sega vremeto  Sad

# 8
  • Мнения: 7 718
От аптеката на Поп Богомил изпращат билките и по пощата в рамките на България. За чужбина - незнам.
Сместа включва: гръмотрън, ветрогон, цариче, клинавиче, живовлек, маточина. Потърси в Гугъл латинските им наименования.
За писане на кирилица има КРЕДОР - горе вляво.
За клинавичето:
КЛИНАВИЧЕ – ASTRAGAUS GLYBYBHYLLOS .

Синоними – орлови нокти, врани нокти, сладколистен клин, сграбиче.

Разпространение расте в храсталаци, горски поляни и ниски широколистни гори из цялата сстрана.
Използваема част: надземната част на билката, брана по време на зреенето на плодовете /август/.

Химичен състав: флавоноиди, дъбилни вещества, витамин С, органични киселини, алкалоиди, протеини, горчиви вещества и други.

Действие: регулира менструацията, улеснява родовата дейност, увеличава кърмата.- При експерименти върху опитни животни е доказано, че спомага за забременяването им. Действа противовъзпалително е поргативно.

Приложение : при стерилитет, нередовна и болезнена менструация, недостатъчно количество кърма, аднексит, запек, бяло течение, отоци и други.
При мъжете се използва при простатит предимно.
Но не е излишно да се пие и без оплаквания

Ето един сайт за билките, но нямам време да търся: http://bilkite.hit.bg/

# 9
  • Мнения: 2 123
Лали, а имаш телефон на аптеката и горе-долу в коя част на София се намира ул. Поп Богомил?
Благодаря ти  bouquet

# 10
  • Мнения: 7 718
http://www.bgmaps.com/services/links/links.asp?linkkey=fcd034cdd … c378604628c529d7a

Адресът на аптеката е ул. Поп Богомил № 38, в двора -  тел. 983 99 16 и 983 60 03 - в близост до Лъвов мост.


И нали знаете моето мнение: НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО с билки при органични проблеми.

# 11
  • Мнения: 2 123

И нали знаете моето мнение: НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО с билки при органични проблеми.

знам го и го споделям. При нас няма регстриран органичен проблем и не пречи след някой друг месец и товада пробваме./дано не се наложи, но все пак да си го имам телефона/ smile3529

# 12
  • Мнения: 288
Мила Лали!

Невероятно компетентна си по множество въпроси!

 coolcool
Просто ме удивляваш с всеки твой постинг!  202uu

А аз си мислех че поназнайвам нещата от живота....  newsm74 :

# 13
  • Мнения: 4 362
http://www.bgmaps.com/services/links/links.asp?linkkey=fcd034cdd … c378604628c529d7a

Адресът на аптеката е ул. Поп Богомил № 38, в двора -  тел. 983 99 16 и 983 60 03 - в близост до Лъвов мост.


И нали знаете моето мнение: НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО с билки при органични проблеми.
Благодаря ти Лали! Heart Eyes
Ще се обадя на аптеката,за да си ги поръчам,само моляте,пиши ми каква е схемата,какво първо се пие,разбрах,че се пият два месеца.
Значи процедурата която се пие до колкото аз разбрах е,първо се пие клинавиче и от двамата м/у двата цикъла,вторият месец половинката ми трябва да пие бабин зъб а аз тази смес ли "Сместа включва: гръмотрън, ветрогон, цариче, клинавиче, живовлек, маточина"

# 14
  • Мнения: 507
Ira_d,
Аз ще ходя да си купувам билките от аптеката на Поп Богомил за мен и за едно друго момиче, и мога да ти взема и да ти ги изпаратя. Не се притеснявай, ако искаш така няма проблем, аз работя много на близо до аптеката.

Общи условия

Активация на акаунт