Удължаване на косата- 8

  • 33 368
  • 295
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 723
Момичета, пускам новата темичка с надеждата,
че в нея ще сме по- разговорливи.  Hug
И понеже стана дума за конкурс,
а той все още не е заформен, аз ще се възползвам сега
да го обявя отново:
Предложението за тема на конкурса е "КЪДРИЦИ" Whistling
За сега темата е приета единодушно и очакваме записвания  Hug
Понеже е честно той да е анонимен, приемам снимки на ЛС! Hug

Ето и предишните темички:
Удължаване на косата 1
Удължаване на косата 2
Удължаване на косата 3
Удължаване на косата 4
Удължаване на косата 5
Удължаване на косата 6
Удължаване на косата 7

# 1
  • Мнения: 93
Аз доста време се колебаех, но накрая реших да си удължа косата. Сега остава да си избера и салон, където да го направят. Косата ми пада на много яки едри къдрици и дано намеря нещо подходящо. Ще пиша като се тунинговам и ще кача снимки.

# 2
  • Мнения: 3 294
Хайде и аз да се запиша  Peace
Душичка ще чакаме снимки

# 3
  • Мнения: 576
И аз моята я удължих ...взех си 2 реда, като едният е двоен.
Ще видим дали ще ми е добре ако не ще си поръчам още един ред ...за разкош Wink

# 4
  • Мнения: 1 885
Аз да ви се оплача.
Колкото по-топло става, толкова по ме мързи да се занимавам с нея. Измиване, маска, изправяне, кристали. Пожене ми е доста, всичко ми отнема около час и половина- два.
За къдрене и прически да не говорим. Ходя само с права не помня от кога.

# 5
  • Мнения: 4 435
Айде и аз като най-сериозна да се запиша в темичката. Mr. Green
  bouquet  bouquet  bouquet за Руска.И азйде стягайте се за конкурса де. Crossing Arms
Tony_in_love и на мен ми отнема към час и половина два,ама все още се занимавам.Лятото ще е по-гадно. ooooh!
А на разни гости дето им ставало тъпо да четат,ще кажа,че пък на мен ми е тъпо през две страници да отговаряме на едни и същи въпроси като малоумни.Не е нужно да се четат всички теми,просто можеше да прочетеш последната. Всеки идва и пита едно и също.Колко пъти да обясняваме,че коси от нета не знаем,и не препоръчваме.Ръка да види,око да пипне.Каква е косата няма как да знаем.Нито какъв метод на кой ще допадне,всеки има различни желания в крайна сметка.
Една мацка ми писа на лична,никът й ако не се лъжа е ruskinqta.Моля да си опразни кутията,ако иска да й отговоря,понеже няма място и няма как да й изпратя лично.

# 6
  • Мнения: 891
Хайде и аз да се разпиша в новата темичка.
Ще гледам тия дни да спретна къдриците,
че и аз съм мераклийка да участвам в конкурса  Mr. Green
 

# 7
здр:) и аз мисля да си удължа косата но имам въпрос за да ми изглежда косата по този начин http://prikachi.com/images.php?files/164686h.jpg така идеално права трябва да я изправям или мога да си зема направо такава ии дали ще може да се изправя защото мойта я изправям много често но винаги краищата стават леко подвити на вътре та дали удължената ще става така като я изправям Simple Smile

# 8
  • Мнения: 1 885
здр:) и аз мисля да си удължа косата но имам въпрос за да ми изглежда косата по този начин http://prikachi.com/images.php?files/164686h.jpg така идеално права трябва да я изправям или мога да си зема направо такава ии дали ще може да се изправя защото мойта я изправям много често но винаги краищата стават леко подвити на вътре та дали удължената ще става така като я изправям Simple Smile

Много зависи каква коса си вземеш. Удължената я изправям с четка и сешоар и ако не е влажно седи поне седмица. Моята си коса я минавам и през преса, за да стои идеално права. Понякога давам почивка и на двете и ги оставям на леки вълни, но при мен става защото моята си коса е вече почти толкова дълга удължената и не си личи.

# 9
  • Мнения: 7 723
Айде, момичета! Whistling Записвайте се! Whistling
Мяткайте насам разкошните си къдрици  Whistling Whistling Whistling
....вече получих цели 3 снимки  Party

# 10
  • Мнения: 3 830
Моята коса вече е с дължина до дупето, но си ми е естествена. Flutter
Аз мога ли да участвам в конкурса или?  Confused

# 11
  • Мнения: 483
здр:) и аз мисля да си удължа косата но имам въпрос за да ми изглежда косата по този начин http://prikachi.com/images.php?files/164686h.jpg така идеално права трябва да я изправям или мога да си зема направо такава ии дали ще може да се изправя защото мойта я изправям много често но винаги краищата стават леко подвити на вътре та дали удължената ще става така като я изправям Simple Smile
Можеш да си я вземеш направо такава. Аз моята така си я взех, идеално права си е  Peace Единствено моята си изправям.

# 12
  • Мнения: 487
Моята коса вече е с дължина до дупето, но си ми е естествена. Flutter
Аз мога ли да участвам в конкурса или?  Confused



Ми,конкурса е за удължена коса,за най-естествено изглеждащи къдрици,а твоите са си естествени!

# 13
  • Мнения: 1 354
Здравейте
Реших да си купя коса за един по-специален случай,но не естетсвена,а изкуствена.
Казаха ми обаче,че не може да се къдри,боядисва и т.н.
Затова стана ясно,че ще трябва да бъде само права.
Можете ли да ми предложите някаква прическа за дълга права коса.
Мислех си за голям обем в корените,но се оказа,че моята приятелка ще бъде така,значи на мен ми трябва нещо друго.
И има ли някоя от вас изкуствена.
Тъй като се интересувате и сте навътре с нещата бих искала да ви помоля за някаква информация на темата-изкуствени коси,защото аз не съм наясно,а случая найстина е важен.Не мога да си позволя да се изложа.
Благодаря предварително.  bouquet

# 14
  • Мнения: 1 885
Изкуствената коса си личи от километри. Разпознавам я безпогрешно! Сигурно хора, които не са запознати не виждат, ама аз съм снайпер  Rolling Eyes Mr. Green

Много трудно се нацелва цвета да знаеш, освен ако не си с черна коса.

Знам къде се продава такава и то добре изглеждаща като за изкуствена.
Прически могат да се измислят много.

Общи условия

Активация на акаунт