Bertoni carrera или Peg Perego Pliko compeleto?

  • 3 482
  • 27
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 337
Помогнете ми коя от двете колички да купя? Уто4нявам, 4е Бертонито е нова а Перегото втора употреба. Ето ги тук http://www.bertoni-bg.com/images/kolichki/CARRERA/4-max.jpg и тук http://www.prodavalnik.com/ppc/data/3/large/koli4ka_052.JPG
като към перегото има и кош за новородено невета. Притесняват ме малките гуми на перего, а при Бертонито, че е нов модел и още няма много мнения за него. Моля мами, които са ползвали едната или другата да си кажат мнението. Heart Eyes  bouquet 

# 1
  • Кюстендил
  • Мнения: 104
Аз лично съм за Перегото-стига да е запазена,щом е втора употреба Peace
Сестра ми ползва подобна на Бертонито и летния вариант е много неудобен и непрактичен.Няма повдигаща се степенка за краката и е много усложнен варианата за седнало или легнало положение.
 Каквото и да съм ползвала на Бертони всичко се е счупило,но явно ми е такъв късмета,имам много познати,които нямаха проблем

# 2
  • София
  • Мнения: 43 903
Пег Перего ест....по-добре втора употреба запазена, хубава количка, отколкото кое да е чисто ново бертони, чиполино и т.н.....Wink
Това просто си е друга класа....

# 3
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 331
Пег Перего ест....по-добре втора употреба запазена, хубава количка, отколкото кое да е чисто ново бертони, чиполино и т.н.....Wink
Съгласна съм.
Само дето аз като купувах не мислех така  Sad

# 4
  • София
  • Мнения: 43 903
И аз...но пък ако имам второ един ден, със сигурност ще го имам предвид....

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 337
Мен в случая ме притесняват само малките гуми на Перегото, само заради това ми се бори акъла  newsm78

# 6
  • София
  • Мнения: 43 903
ами ако толкова те притеснява вземи си хубава количка от продавалника с големи гуми....

# 7
  • Плевен
  • Мнения: 697
Това не може да е дилема-Перегото е единственият отговор!
А много ли са ви разбити улиците , че те притесняват колелетата?Все пак имат твърд кош , който ще осигури комфортно возене.

# 8
  • Мнения: 10 983
Няма място за сравнение между Bertoni и Peg Perego, това са съвсем различни класи колички.
По-добре старо Peg Perego, отколкото чисто ново Bertoni Peace

# 9
  • Мнения: 56
Перего разбира се. Бертони само парите им са добри нищо друго.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 471
Цитат
Пег Перего ест....по-добре втора употреба запазена, хубава количка, отколкото кое да е чисто ново бертони, чиполино и т.н.....Wink
Това просто си е друга класа....
Цитат


 Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 1 476
Без колебание Peg Perego!

# 12
  • Мнения: 6 438
И аз съм за Пег Перего!

Имах същите притеснения за малките гуми,но сега имам количка с доста малки и няма проблем.Доколкото си спомням имат амортисьори  Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 1 715
Имах същата Пег Перего, но без кош, понеже детето ми вече беше голямо. Препоръчвам я с две ръце Peace Вози прекрасно, маневрена и лека (8кг). Всичко и е изпипано. Колелетата не са малки, а нормални. Има амортисьори, минава леко препятствия и не скърца. Дъждобранът се закрепва идеално, сенникът пада до борда и пази от слънце и вятър, има поставка за шише на дръжките, които се регулират на височина, широка и дълга е като легло... Няма да сбъркаш, ако я вземеш, стига да е запазена и здрава. Успех!

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 48
Разбрах ви напълно и ви благодаря за отговорите, но от днес ве4е имам друга дилема  Laughing Перегото или Куини Бъзз - пълен комплект? newsm78  Като ще е гарга да е рошава...

{Днес си пиша от моя профил, в4ера пуснах темата от компа на сестра ми}

Общи условия

Активация на акаунт