Детегледачки?

  • 992
  • 6
  •   1
Отговори
   
Здравейте. Както знаете, идва лято и много от нас, тийнейджърите, имат мнооого свободно време. Та питах се като идея - каква според вас трябва да е детегледачката и има ли бъдеще чуждестранната практика тийнейджъри да гледат и помагат на по-малките деца (1-4клас) през лятото? Принципно с приятелки имаме идеята за летен градски лагер, но не съм сигурна доколко е осъществима. Затова ви моля за мнението ви по темата, без да ме нападате за решението ми и т.н. Благодаря предварително x)
P.S.:Критиката по темата е градивна критика  Simple Smile
P.P.S.: На 15 години съм  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 532
Идеята ти е добра.
Особено,ако имаш по-малък брат или сестра ,за които се е налагало да се грижиш това ще ти е от полза.
А ти защо искаш да се занимаваш с това?

# 2
  • София
  • Мнения: 62 595
Имаш повече шансове да се грижиш за някое дете, което е на познати, приятели на семейството или на родителите ти, за да ти имат доверие.

# 3
  • Мнения: 4 290
Аз предпочитам, когато оставям детето си на грижите на чужд човек, той да е млад и жизнен, а не някоя бабичка, колкото и опит да има въпросната. Но този млад човек трябва да е много отговорен, а аз познавам много малко такива тийнове, за съжаление. За това много бих се двоумила. Една детегледачка, особено толкова млада, задължително трябва да мине през един пробен период, в който да покаже дали заслужава доверие.
Успех!

# 4
  • Мнения: 9 814
Аз също предпочитам детето ми да бъде гледано от млад и отговорен човек, отколкото от някоя баба, която едвам ходи след дъщеря ми.
В момента си търся жена, която да гледа дъщеря ми след ДГ, докато се приберем с баща й от работа. Една 60 годишна жена се нае да я гледа, но с уговорката да не я води на разходка, защото я болят краката и направо след градина да я прибира вкъщи. Разбира се че, отказах и тогава всъщност се замислих, че не само здравето, но и разбиранията на една по-възрастна жена се различават от моите.
Щом си решила, че можеш да поемеш отговорността да гледаш малки деца ти пожелавам успех и дано се справиш с тази не лека задача. Peace

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Аз бих наела такава"какичка" за разходките ни навън. Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 17 591
Идеята е чудесна. Дали е осъществима... Няма да разбереш, докато не опиташ!

Общи условия

Активация на акаунт