Магазин Jumbo - работно време

  • 392 355
  • 261
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 346
Те не откриха ли нов магазин близо до Кулата? newsm78

Да,откриха!Точно след гръцката граница Simple Smile в едно селце ли е какво е,но има големи табели и не може да се объркаш.Освен "Джъмбо" има и аутлет център в същата сграда. Peace

# 16
Аз бях вчера в този магазин и чаках на касата около 40 мин,а преди мен имаше само 3 жени с малко покупки,но продавачката беше много бавна,направо като бавноразвиваша се....

# 17
  • Мнения: 67
Здравейте,аз съм редовен клиент на Jumbo в Гърция,и ми харесват пове4ето стоки.

# 18
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Някой може ли да ме осветли в кои часове в джъмбо е най-спокойно за пазар. Защото не ми се бута в лудницата.

Всеки ден е различно, а с наближаването на декември хората се увеличават много. Може би часовете между 10 и 12 са по-спокойни

# 19
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Някой може ли да ме осветли в кои часове в джъмбо е най-спокойно за пазар. Защото не ми се бута в лудницата.

Всеки ден е различно, а с наближаването на декември хората се увеличават много. Може би часовете между 10 и 12 са по-спокойни

Ами мерси за отговора, но аз вече бях и даже писах в темата

Аз вчера бях в магазина към 5. Мога да кажа, че  беше много спокойно и приятно пазаруване. 2 часа се мотахме в него. Купихме всичко за ученика. Има много хубави неща. Наистина работеха около 4-5 каси, но изобщо не се чакаше. Имаше по един човек. Само ние направихме опашка, ама това е защато бяхме с препълнена количка.

# 20
iskam da popitam nqkoi dali e xodil naskoro v garciq v jumbo i dali sa po4nali da rabotqt v nedelq az xodix na 20 oktomvri pi6e6e 4e nqma da raboti misle da xodq sega v nedelq no neznam dri raboti ako nqkoi znae da pi6e

# 21
zdraveite nqkoi moje li da mi kaje kude se namira tozi magazin jumbo, za6toto sum 4uvala 4e bil mnogo hubav, predvaritelno mn blagodarq ! Simple Smile

# 22
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
zdraveite nqkoi moje li da mi kaje kude se namira tozi magazin jumbo, za6toto sum 4uvala 4e bil mnogo hubav, predvaritelno mn blagodarq ! Simple Smile

София
бул. България 51
близо до магазин Била

# 23
  • Мнения: 4 345
Вчера бях там -разочарована съм.Китайските стоки с цените на западни Confused
Къщичката-батут дето в хипо-то е 55 лв там беше 100 :shock:20  топки отделно 10 лв/т.е трябват поне още 100лв/ за да комбинираш цялата игра.Мечока 1м пак 100лв,а в хипо около 50 същия Confused
Поразгледах от любопитство ......количката за яздене и бутане дето взех на малката миналия м. от 19 лв станала 30  newsm78 -същата си е.

# 24
магазин Jumbo работи всеки ден от 10:00 - 21:00 само в неделя работи от 10:00 - 20:00 Wink Wink Wink Wink Wink Wink

# 25
  • Мнения: 135
Здравейте,
 има ли jumbo във Варна??? В София е невероятен много ми хареса:)

# 26
  • варненка от София
  • Мнения: 4 880
Здравейте,
 има ли jumbo във Варна??? В София е невероятен много ми хареса:)

За съжаление няма.

# 27
zdraveite moje li nqkoi da mi kaje dali v magazina na djambo ima detski kat Grinning

# 28
  • София
  • Мнения: 718
zdraveite moje li nqkoi da mi kaje dali v magazina na djambo ima detski kat Grinning

Няма.

# 29
Здравейте!
бихте ли ми казали дали в JUMBO продават бебешки неща- шишета, биберони, козметика и т. н.
Предварително благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт