здр.мами.кажете нещо за инокса

  • 725
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 75
кажете нещо за инокса.искам да си купя хладилник.засега съм се спряла на инокс ,смятам че няма да се зацапва  толкова.но чух че имало повече недостатъци отколкото предимства да си купиш инокс.кажете вие Hug

# 1
# 2
  • Варна
  • Мнения: 306
Аз имам иноксова фурна. Доволна съм от покритието. Почиства се лесно.

# 3
  • Мнения: 3 641
Почти всички уреди са ми от инокс. Почиствам го с микрофибърна кърпа и препарат с пч. вокък за блясък. Определено е по-стилно и красиво Hug

# 4
  • Мнения: 148
Не виждам никакъв проблем уредите да са от инокс,всичко в кухнята като се започне от кутиите за подправки и се стигне до хладилника  е от инох,много лесно го почиствам с мека кърпа,има си и специални препарати за инокс,не смятам че е по трудно за почистване от белите уреди Peace

# 5
  • Мнения: 80
Всичко в къщи е инокс.И  уредите и аксесоарите.Прави са всички ,че се почиства лесно.Но  пък за сметка на това се зацапва  още по-лесно.Само от докосване с пръст.А да не говорим от неуморните детски ръчички...

# 6
  • Мнения: 2 323
Има различни видове инокс, едните са супер неподходящи за дом с деца, просто постоянно трябва да си с парцала. Не че и ние не пипаме и цапаме де, но дъщеря ми например, сега много обича да маже по стъклото на фурната, рисува с плюнка и изобщо всякакви арт истории. Не чистя така старателно, докато не й мине. А има и един, който е малко по-матиран и той не се цапа така, като другия.

Общи условия

Активация на акаунт