Къде държите дрешките на бебо?

  • 3 115
  • 61
  •   1
Отговори
  • Мнения: 342
Здравейте, сигурно въпроса ви се стурва много тъп, но на мен наистина ми е проблем  newsm78. Живеем на квартира, която е много малка и вече е запълнена с мебели. Моля ви дайте ми идея или поне споделете, ако вие сте имали подобен проблем как го решихте!
Предварително благодаря!   bouquet

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 295
Според мен един не много голям скрин би ти свършил работа!
Или да отделиш част от сегашните ти мебели за дрешките на бебо.

# 2
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Креватчето Ви има ли си шкафове? Или не можете ли да изхвърлите ненужни ви вещи, за да освободите място? Иначе се продават едни кошове - за дрехи, за играчки, сгъваеми са, всякакви цветове.Такъв кош би Ви свършил работа.

# 3
  • UK/София
  • Мнения: 7 681

 В скрин с 6 чекмеджета.Върху него слагам подложката за преобуване и е достатъчно висок за да не се навеждам като обличам бебето.В чекмедежетата се побира много повече отколкото очаквах.Удобна и компактна мебел.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 603
Креватчето е такова, че има шкафове с повивалник отгоре. Достатъчни са ми, поне за сега.

# 5
  • Мнения: 342
И на мен ми се иска много от онези скирнове с повивалник отгоре. Можем да си го позволим, но при нас всеки сантиметър е важен Sad Май ще се наложи да освобождавам употребяван шкаф за бебо, което никак не ми се иска, искам да е ново,но....

# 6
  • Мнения: 1 666
Е, какво толкова като е употребяван шкаф? Да не би от бунището да си го взела? Изпразваш го от вашите неща, прибърсваш и пъхаш бебешките дрехи. Още на първото отваряне след това като ти лъхне на бебе, ще забравиш стар-нов ит.н.

# 7
  • Мнения: 2 005
Държа ги в скрин и ползвам шкафчето на креватчето  Peace

# 8
  • Мнения: 2 131
Държа ги в скрин  Peace. Чекмеджето към кошарата не го използвам за дреги, защото не ми е удобно. Там държа завивки и памперсите.
Така като гледам, освен да освободиш някой шкаф, друго няма какво да направиш. Някои кошари се продават с малък скрин към тях, ама ще имате ли място?

# 9
  • Earth
  • Мнения: 1 952
В шкафoвете на креватчето . Те са 3 - доста големи. И заради тях се спряхме на креватчето . Peace
Умалелите му дрехи  веднага прибирам на друго място  върху единият  гардероб  Hug

# 10
  • Мнения: 674
Използвам 3 големи чекмеджета и в тях побирам всички дрехи,хавлии и пелени.

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И на мен ми се иска много от онези скирнове с повивалник отгоре. Можем да си го позволим, но при нас всеки сантиметър е важен Sad Май ще се наложи да освобождавам употребяван шкаф за бебо, което никак не ми се иска, искам да е ново,но....
Няма значение дали шкафа,в който ще стоят дрехите на бебо е нов или не  Hug ако толкова държиш на това купете кошара с прикрепен към нея скрин  Peace

# 12
  • Мнения: 1 763
Освободих употребяван шкаф. Вътре имаше само мои дрехи, преместих ги в шкафа на мъжа ми и сега там е някакъв ужас, нищо не може да се намери. Но поне нещата на бебо са подредени в отделно шкафче.

# 13
  • София
  • Мнения: 44 028
Омалелете не пазя, другите, които си носим в шкафовете и скрина на леглото, но мисля и гардеробче да вземем, самите дрехи мвече са по-големи и заемат по повече място и взе да не ми стига пространството Wink

# 14
  • Мнения: 4 292
Държах ги в скрин, а бельото в шкафчетата на кошарата.Скрина още го ползвам, много е удобен.

Общи условия

Активация на акаунт