здр.мами.кажете нещо за инокса

  • 827
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 75
кажете нещо за инокса.искам да си купя хладилник.засега съм се спряла на инокс ,смятам че няма да се зацапва  толкова.но чух че имало повече недостатъци отколкото предимства да си купиш инокс.кажете вие

# 1
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
Личат си петна и пръсти, има търкане, но за мен е по-красиво. Не се замислям- ще купуваме и ние хладилник-инокс ще е. Сменям по малко уредите си с иноксови и съм доволна.

# 2
# 3
  • Мнения: 1 492
Ходиш в магазина и пипаш с пръсти всички хладилници Grinning Има едни с малко по-различно покритие и не остават петна по тях, а изглеждат по същия начин.

# 4
  • Мнения: 22 343
в къщи печката е инокс, микровълновата, абсорбатора. Всичко си личи само да го пипнеш и се търка постоянно.

# 5
  • София
  • Мнения: 6 011
Не съм забелязала недостатъци досега на иноксовия ни хладилник.
По принцип има два вида "инокс" - пластмасов хладилник, боядисан в цвят инокс и хладилник с истински метал инокс.
Истинския инокс може да се обработи с някакъв препарат за инокс и после не остават никакви следи от пръсти.
При белите хладилници неприятното за мен е, че след време малко или много пожълтяват, други разлики не откривам.

# 6
  • Мнения: 677
Инокса е по-стилен,особено,ако кухнята ти е наедно с хола.
Повечко чистене,но каквоот това? bowuu

# 7
  • Мнения: 3 641
Съгласна съм ,че стои по-красиво и и стилно. Чисти се лесно с подходящ препарат Peace

# 8
  • Мнения: 3 830
Инокса е по-стилен,особено,ако кухнята ти е наедно с хола.
Повечко чистене,но каквоот това? bowuu

 Peace

# 9
  • Мнения: 1 505
Един ден,когато се наложи да обзавеждам свои дом ще бъде с такива уреди.

# 10
  • Мнения: 111
Наистина има два вида инокс. Ние имаме хладилник, който стои малко като матиран и изобщо не личат петната. Тaка че успех в търсенето Peace

Последна редакция: ср, 07 май 2008, 09:16 от tinky-winky

# 11
  • В къщата на здравето, любовта и красотата!
  • Мнения: 307
На мен също ми предстои закупуването на иноксов хладилник. Споделете каква марка са вашите. Благодаря!

# 12
  • Мнения: 1 875
В момента имам временно МВ и обикновена фурна от инокс, съответно  марки Мидеа и Сого /пълни боклуци, ако питате мен, но ми предстои ремонт на кухнята и закупуване на нови уреди в следващите седмици/.
Нямам мнение, че се цапат лесно - цапат се, но не е болка за умиране, всеки случай новите уреди няма да са от инокс - не ми се връзват с шкафовете и другите неща в кухнята.

Общи условия

Активация на акаунт