Кое столче за хранене - Chicco Polly 2in1 или Prima Pappa Diner ???

  • 7 310
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 51
Здравейте, спрях се на тези столчета , но немога да избера  от двете newsm78, ако някой има впечатления да пише  Simple Smile
Или просто кажете кое столче повече ви харесва като цвят и дизайн Hug

# 1
  • Мнения: 51
А ето ги и столчетата:

Chicco Polly- ЗЕЛЕНОТО :

http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 46bee900aee246570

и Prima Pappa Diner - ЖЪЛТОТО :

http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/4245

Последна редакция: вт, 06 май 2008, 09:39 от pampipili

# 2
  • София
  • Мнения: 43 903
Ние сме с пег перего, макар и доста по-стар модел на прима паппа...страхотно столче е ....Wink

# 3
  • Мнения: 1 900
И нашето е Пег Перего, много съм доволна. Grinning

# 4
  • София
  • Мнения: 1 555
Ние имаме Поли-то - много ми харесва и е много удобно според мен.  Peace

# 5
  • Мнения: 4 418
И аз съм с Поли и повече ми харесват като цветове .

# 6
  • Мнения: 4 717
с Поли 2в1 сме Peace

# 7
  • Мнения: 10 982
Аз съм за Поли 2 в 1. Peace Исках да вземем такова, но дълго време нямаше внос и взехме друго, понеже ми омръзна да чакам. А се надявах на зелено, като това, което си показала. Peace

# 8
  • Мнения: 2 231
Ние имаме Поли-то - много ми харесва и е много удобно според мен.  Peace
Супер е! Peace

# 9
  • Мнения: 56
Аз сам за Поли. На Chipolino има модел, който е почти същтия и на по добра цена "Гранд комфорт".

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 471
Цитат
И нашето е Пег Перего, много съм доволна. Very Happy

 Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 1 715
И аз се колебаех между тези две столчета, но предпочетох Поли 2 в 1, защото става почи легнало (само облегалката), докато на Перего-то се завърта цялата седалка и то малко. А исках да ми замести шезлонга в разни ситуации Simple Smile Има и някои глезотийки като табла за възрастния, багажник... И май се сгъваше по-компактно Thinking

# 12
  • Мнения: 2 231
Чикото наистина е супер. Има си всички екстри, но не зная как е в сгънато състояние. Купихме го когато малката беше на 4м и от тогава като го сглобих си седи до нас на масата. Едва ли някой ще тръгне да го сгъва и разгъва по  3-4 пъти на ден newsm78, поне аз не виждам смисъл. То наште столове не ги сгъваме. Thinking

# 13
  • София
  • Мнения: 43 903
 аз го сгъвах преди за през ноща, но ми писна и вече не....
Но пък сме го мъкнали на море стола...а тогава си е от значение колко е компактен...Wink ако има др такива луди де....Wink

# 14
  • Мнения: 2 231
е ние няма и стол да носим на море. Ще ми дойде вповечко. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт