за малко самочувствие, дами!

  • 1 743
  • 31
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 877
http://pudriera.com/index.php?mode=statii&id=367&cat=3

може и да сте го видели вече, но ....  Thinking Laughing

разбира се , изключвам нарочното подчертаване на някои недостатъци, всеки има лоши снимки, да сме честни. Hug Crazy

# 1
  • Мнения: 5 940
Харесват ми и без грим. Хубавата жена си е хубава, с грим или без. Грозната също е грозна и по двата начина, може да скрие само някои недостатъци.

# 2
  • Мнения: 3 294
Забавно е , Ева Лонгория ме шашна  Crazy , а хубавите жени без грим се броят на пръстите на едната ми ръка , хайде да не се лъжем  Peace

# 3
  • Мнения: 5 940
Сияна Милър е по-хубава без грим.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 3 415
В интерес на истината това, че някоя известна жена не изглежда толкова добре без грим отколкото с не ми повдига самочувствието... всеки си има добри и лоши дни Flutter

# 5
  • Мнения: 10
изводът: ходете винаги с грим
Нормално е да не са толкова бляскави без грим, но някой от тях са си красиви и без него.

# 6
Кейти Холмз и Риана изобщо НЕ са зле без грим.  newsm78

# 7
  • Мнения: 3 459
Къртни Кокс и Кейти Холмз ми харесаха най-много  Wink

# 8
  • Мнения: 4 290
Като гледам лошото качество на снимките, нищо чудно, че изглеждат зле. Това е умишлено търсено. Повечето са си хубави и без грим, а това, че ние сме свикнали да ги виждаме с твърде много макиаж е съвсем отделен въпрос.

# 9
  • Мнения: 3 423
Забавно е , Ева Лонгория ме шашна  Crazy , а хубавите жени без грим се броят на пръстите на едната ми ръка , хайде да не се лъжем  Peace
От твоите лични познати ли newsm78 или лично си виждала орезилените красавици на снимките без грим newsm78

Аз мисля,че грим и красота не са едно и също.
Странно,че някои приемате мъжете без грим а жените не newsm78
Жените по грозни ли сме Wink
Сутрешни главоблъсканици на човек с мигрена са това  Wink

А относно снимките без грим-половината са мигове с гримаси(Памела например жуми срещу слънцето)
Хубавите са си хубави и без грим.

# 10
  • Мнения: 9 991
Щом някой си мисли че трябва да се намаже като маймуна да изглежда добре си е негов проблем, не се ли обсъжда тоя въпрос , с грим или без грим , в доста теми май, заприлича ми на ''с мозък или без мозък''. Има жени така са се намазвали че чак съм се изплашвала , същото с такава без грим не ми се е случвало. Разбира се че манекенките и без грим са хубави , те на интервюта ходят задължително без грим и точно по фешън ги гледам , с изчистен грим с изключение на някое екстравагантно ревю.
В допълнение на мен горепоказаните дами и без грим ми харесват, тоя фълшив блясък не е моя тип.

Последна редакция: вт, 06 май 2008, 11:36 от adelinda

# 11
  • Мнения: 576
Лонгория и Памела са доста страшни.

Иначе Кортни Кокс, Хилари Дъф, Сиена Милър, Кейт Хъдсън изглеждат много добре без грим

# 12
  • Мнения: 3 622
Най зле без грим беше Голди Хоун  Confused

# 13
  • Мнения: 3 641
Дженифър Лопез и Дженифър Гарднър ми харесах най-много Simple Smile
Памела и Голди наистина са много зле Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 1 885
Аз виждам и през грима. Никой не мое ме излъже Simple Smile
Истината е, че хубавите жени без грим са чаровните Simple Smile Това е положението Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт